Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a kérdés elsősorban azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés elsősorban azoknak a lányoknak szól, akiket a legtöbben szépnek, csinosnak tartanak: Ha egy srácnak olyan belsője lenne, ami a ti elvarasaitokat bőven eléri, járnátok olyan fiúval aki külsőre annyira nem jön be nektek?

Figyelt kérdés
Sok olyan kérdés/válasz van ami azt sejteti, hogy erre a kérdésre a valasznak igennek kéne lennie. Azonban ez igy van a gyakorlatban is?

2016. júl. 8. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nehéz megmondani, mert ugye egy nő a férfiba úgy szeret bele ahogy van, mindenestül, nem csak a belsejébe és nem csak a külsejébe, mert abból hosszútávon nem sül ki semmi jó. Ha az illetőnek olyan a kisugárzása, a fellépése, hogy megfog, akkor persze adnék esélyt, aztán majd lesz ami lesz.
2016. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, ha nem kelt visszatetszest a tobbi negativ tulajdonsagaval... mert ugye bar az embernek pozitiv es negativ tulajdonsaga is van boven. nem art ha megvan az egyensuly.
2016. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán nem jön be külsőre, akkor nem. Elsőre a külsejét látom, szóval valaminek meg kell benne fognia.
2016. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nemet mondanék...Bár van egy férfi aki egy főnyeremény lenne, az arca azonban nem jön be....
2016. júl. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan típus akitől odáig meg vissza vagyok az nem baj de legalább üsse meg a "nem rossz" szintet. Ha nagyon nem jön be akkor nem igazán tudnék vonzódni hozzá. Tudom hogy nem a külső a legfontosabb de tény, hogy az is számít. 21/L
2016. júl. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Sot egyutt is elnek, ha jol kijovunk. Naponta szexelnek vele, amikor mar olyan kozeli a parkapcsolatunk.


Jartam mar ilyen sraccal evekig. Kellemes emlek, nem miattam lett vege.

N

2016. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha taszít külsőre, nyilván nem. Ha képtelen lennék hozzáérni, ugyancsak nem. Ha valakinek tetszik a belsője, de külsőre nem vonz, azt barátságnak hívják, ha meg ennek ellenére jár vele az ember, becsapásnak.

Másrészt gondolom, te szép, csinos barátnőt szeretnél. Megfordítva a kérdés: ha nem ilyen lenne, de belsőre tökéletes, attól még járnál vele?

2016. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!