Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Holgyek lanyok! Az ing es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek lanyok! Az ing es a szovetnadrag jol all e a mackosabb pasikon? :/

Figyelt kérdés
Vagy az altalatok favorizalt elegans ferfi oltozek is csak akkor hoz lazba titeket ha szalkas sportos ferfiuk vagy kigyurt bikak hordjak? Egy mackos palin sz.tetek mi all jol! Eletem elso randijara keszulok most 20 eves mackos vagyok amugy! :o

2016. júl. 13. 04:45
 1/9 anonim ***** válasza:
A bunda!
2016. júl. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#2 :(
2016. júl. 13. 05:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Azokon semmi sem àll jól.
2016. júl. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocs, innen elég értelmetlennek hangzik ez a kérdés. Mert ha úgy döntök, hogy elmegyek randira egy hozzád hasonló alkatú férfival, nem azon fogok gondolkodni, hogy: "Ennek aztán nem áll jól semmi, mert husi."

Ami hibát el szoktak követni az ilyen alkatúak, az az, hogy két-három számmal nagyobb ruhákat vesznek fel, hogy takargassák magukat. Pedig ezzel csak slampos benyomást keltenek. Az ing meg a szövetnadrág nyáron jó viselet, ha neked tetszik, akkor abba menj.

2016. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amiben mesz abban legy magabiztos.Ha feszengsz ingben,hagyd!erezd jol magad,add onmagad,nevessetek sokat,sok sikert!

Ne foglalkoztasson a sulyod a randin!

2016. júl. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan felveheted :)
2016. júl. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem apám jutna eszembe róla, szóval én passzolnám :D

De ha te abban érzed jól magad, akkor hordd azt, aztán kész.

2016. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 En ugy tudtam a noknek ez a kedvenc fetise ruhaban,amugy a mackossag miatt feszengek csak a ruhakban jol erzem magam! Csak szandalt nem hordok mert ferfiatlan! ;)
2016. júl. 13. 11:11
 9/9 A kérdező kommentje:
#3 te egy bunko irigy pasi lehetsz #4 #5 #6 koszi a valaszokat! ;)
2016. júl. 13. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!