Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állt ennyire feje tetejére az egész ismerkedés párkapcsolati dolog?

Figyelt kérdés

már nem lehet virággal kedveskedni, a szép szavak semmit nem érnek, ehelyett ez a barbár sznob viselkedés, hogy bele kell rúgnom meg jól elküldenem hogy észre vegyen.

Nőknél is, a nőiesség teljes hiánya mint belső tulajdonság, nem mondható el h finomak lennének ebben a témában.

S nem az van hogy bemutatkozunk, beszélgetünk és kialakul valami és másnap megmarad és folytatjuk. Ehelyett valamivel mindig túl kell kombinálni, generálni, túl reagálni, mert van 500 féle viselkedés érzés,dolog, vagy státusz, ami ha nem egyezik a másikba akkor mehet a levesbe. Miért kell ennyire a tökéletest keresni ? hogy van egy listám rengeteg szemponttal, és ebből ha egy is eltér akkor már nem jöhet szóba.


2016. júl. 13. 11:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem állt a feje tetejére, csak fejlődik egy irányba. Az, hogy rossz az irány, vagy jó, döntse el mindenki maga.
2016. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De az, hogy egy Nőhöz ha úgy megy oda az ember eredeti céllal normálisan megközelitve hogy milyen szép, meg ismerkedne szivesen vele. szó szerint nem müködik. ehelyett az van hogy flegmázok, leoltom, elküldöm,idegeire megyek, az jön be. Kiérti ezt ?. Miért van ez igy, mikor fejlődött ilyenné ?
2016. júl. 13. 11:58
 3/25 anonim ***** válasza:

azért mert minden kis luvnya csak hencegni szeretne, felvágni a pasijával hogy sokat keres, jó munkahelye van, saját autója, saját háza, és ilyenkor a büszkeségük is az eget veri meg úgy tudnak pózolni a luxusban készült képeken facebookon


Mindenkit az érdekel, ki mennyit keres, és az az ember aki sokat keres, valamit jól csinál vagy jókor volt jó helyen. Egy ilyen embernek meg ki ne akarna a kicsi felesége lenni, akit dughat?

2016. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem igy van nalam,en orulok ha valaki odajon,sajnos pont az ellenkezojet tapasztalom,hogy a ferfiak lekezeloek keptelenek egy nornalis kapcsolatot fenntartani,inkabb megfutamodnak minden bajtol
2016. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%

magyarán a tárgyi értékek kerülnek előtérbe, nem az érzelmi rész: mit tudsz virítani, mit értél el eddig az életben?


sok nőcske meg ráadásul annyira aluliskolázott és mellé jó buta is hogy egyszerűen fáj, mikor beszélsz vele és próbálsz neki segíteni erre beszól hogy okoskodásból nem kér de képtelen megfogalmazni hogy minek létezik, csak öntik bele a szülei a sok pénzt aztán szoláriumba részmunkaidős havi bruttó 60 ezerért mert egy idióta hülye pi*csa

2016. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
# 4 Attól mert neked az ecset fejű és a alfa hímek tetszenek neked, attól még nem kéne AZ ÖSSZES férfira ezt kijelenteni. De bezzeg én írnák olyat, hogy az összes nő r.banc te és a társaid már jönnétek hisztizni, hogy NE ÁLTALÁNOSÍTS (Példának mondtam....)
2016. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés az, hogy miért?

Szerintem az egyik ok, hogy a nők nem tudtak mihez kezdeni a fene nagy szabadságukkal.

Emiatt nem is hibáztatom őket, mert sztem én is csak egy ócska r*b*nc lettem volna, ha nőnek születek '90 után...

Minden ingyen van, kiteszem a cickót és van autó, lakás, rucik.

Elég egy kommunikáció-rendezvényszervező büfédiploma és máris fennhangon nyomathatnám, hogy ma már a nők túltesznek a férfiakon iskolázottságban.

Egy cumi és bent vagyok bármilyen fesztiválon.

Ha dugni akarok, elég egyetlen sms és fél órán belül díjnyertes bikák sorakoznak az ajtóban.

Gyenge önbizalom? Egy kis pucsitás és csücsörítés és mehet is a szelfi a facebookra és csak számolgatni a lájkokat.

Ha pedig mindezt megunom, felcsináltatom magam az egyik vállalkozó(szellemű) fiúkával.


Hülye lennék mérnöknek tanulni, melózni és minden szarért fizetni, mint a katonatiszt.

Azt ne mondjátok, hogy ti nem így tennétek?

2016. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6-s ez nem csak az alfahímekre jellemző.
2016. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
# 8 Mert az ecsetfejűeket nem írtam oda? És vicc a alfa hím és az ecsetfejűek számítanak lassan férfinak, lassan pff már annak számítanak és amelyik férfi ettől eltér az egyenlő az unalmas, lúzerrel :D
2016. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Kedves hatos!

Ki altanositott?Azt irtam le mi a tapasztalatom!Kerlek tanulj meg olvasni!Azt meg vegkepp nem tudom honnan szeded hogy nekem kik jonnek be!Legyszives hanyagolj!

2016. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!