Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, hogy a szép/csin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a szép/csinos csajok haveri társaságát is legalább átlagos testalkatú (kinézetű) pasik alkotják?

Figyelt kérdés
Érdekes...megfigyeltem, hogy ha a szép lányok, nem a pasijukkal vannak együtt, akkor olyan férfi ismerősökkel/spanokkal töltik az idejüket, akik közül egy sem átlagon aluli kinézetű alacsony, ronda/kopaszodó/duci/sovány/amorf arcú ürge, hanem mindegyik lehetne akár a pasija is. Általában a kávézókban/éttermekben/egyetemen figyelhető meg ez a jelenség, ez a fajta klikkesedés. Szinte minden ilyen tuti csajt, 2-3 szépfiú (esetleg még a többi szép barátnője) társaságában szoktam látni, hacsak nem a pasijával van együtt. Pedig azt gondolnám, hogy az ember a barátját a személyisége alapján választja meg, vagy csak totál véletlen, hogy a nagy humorzsák/intelligens/jó beszélőpartner/kedves természetű barátai szinte kivétel nélkül jóképű kanok? Ráadásul az ilyen tapasztalatokból kiindulva, elmondhatom, hogy sok srácnak még a friendzone státuszt is már lassan meg kell becsülnie. Kövezzetek meg, de én nem emlékszem arra, hogy régebben is ennyire klikkesedtek volna az emberek a kinézet/a külső alapján. Szóval lehet, hogy nem mondok azzal hülyeséget, ha kijelentem, hogy a felszínesség egy új szintjére lépett. Legalábbis én nagyon ritkán látok magas, álompasit és molett, csúnyácska lányt ill. alacsony/nyikhaj srácot és tuti/csinos csajt egymás társaságában (hangsúlyozom nem párkapcsolat). Valaki adhatna nekem egy ésszerű magyarázatot.

2016. júl. 16. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem érdekel hogyan néznek ki a haverjaim/barátaim.
2016. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
nem egeetem magam csunya pasikkal facen se lennenek szep latvany ezekkel
2016. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

De jó, hogy neked ilyen eget verő faxságokon van időd gondolkozni!



Nem mércéje a barátságnak az, hogy valaki hogyan néz ki!

2016. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne legyünk álszentek, az ilyen klikkesedés az ovodában kezdődik, és kb. 25 éves korig kitart.
2016. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A legjobb fiúbarátom egy 185 cm magas kb 130 kilós csúnyácska, csámpás pasi. Nem igazán tarol a nők körében, pedig egyébként fantasztikus a személyisége, iszonyú jó fej, humoros, igazán intelligens és remek beszélgetőtárs.

Az egyik barátnőm legközelebbi fiúbarátja- sokan rákérdeztek már, hogy nem járnak-e, pedig tényleg csak barátok- egy kb 170 cm magas vékony (de tényleg, csont és bőr a srác kb) de ezzel együtt lufifejű pasi- a személyiségéről nem tudok nyilatkozni, annyira nem ismerem.


A vőlegényem 179 cm magas, 100 kg, mackós alkatú, nem igazán sportos-kigyúrt, nem a tipikus szépfiú. Imádom, soha senkire le nem cserélném, még ha maga Ryan Gosling is jönne elcsábítani tőle.


Az említett barátnőm speciel egyedülálló.


Mindezek mellett én meglehetősen szép lány vagyok- az egészséges önbizalom és a rengeteg visszajelzés alapján is (idegenek és ismerősök köreiből is).


Szerintem rossz a mintád. Én ilyet nem fedeztem fel. Gyanús, hogy csak azokat veszed észre, amit látni akarsz.

2016. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hat gimiben is volt szepseg szerinti klikkesedes, harom tipus letezett:

1. A luzerek, ilyen, kockak, puhanyak, koverek, akiket mindenki csesztetett

2. A menok, itt voltak a főribizlik, a legjobb pasik, a nagy dumasok

3. Ez a koztes reteg ami se nem luzer, se nem meno. En is valahol itt voltam. Voltak kocka es meno haverjaim is. Sokak szerint en is a felso reteg kozott voltam mert feltek tolem ezek a menok, de en nem ereztem magam annak, mert az ottani lanyok kikozositettek.


26N

2016. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 én elhiszem hogy amit elmondtál, azok léteznek, de ezek a kivételek. Általánosságban (és nem vagyok sem nőgyűlölő, sem férfigyűlölő) bárhol ha jársz az utcán, többségében a fent leírt jelenséget fogod tapasztalni. De ez nem véletlen, nyilván megvannak a biológiai okai, a leggyengébb egyedeket kiveti magából a csorda, hogy ne hátráltassák őket az új legelők felkutatásában.
2016. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok, hanem potenciális dugópajtik. Ha éppen viszket alul és lelépett az ügyeletes macsó, akkor elő lehet venni egyiket másikat ,örömmel megkúrálják a bajt.
2016. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy tanár haverom mesélte h volt osztályfőnök es az osztályába járt egy lany aki csúnyácska cseppet sem nőies es meg vékony sem volt es mégis a fiuk majd megőrültek erte össze is verekedtek saját tapasztalatból meg anyitt h a suliban felettem járt egy átlagos arcu nem szep de ugy csúnya se ducibb lany akinek meg a testszaga is kellemetlen volt es nicsak nemreg láttam ot 2 sráccal sétáltatni
2016. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!