Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti mennyire veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyire veszitek figyelembe a partneretek családját ha komolyan terveztek vele?

Figyelt kérdés
Mert szerintem általába ha zűrös a lány családja ő maga is az lesz persze tisztelet a kivételnek.
2016. júl. 17. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem veszem figyelembe. Nem a családjával fogok együtt élni, nem a családja lesz a párom.


Van valami olyan mondás, hogy a családját NEM, de a barátait megválogathatja az ember.

2016. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból figyelembe venném, hogy milyen emberek.


Aztán, hogy milyen az anyagi hátterük, stb... Az nem érdekelne.

2016. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Én megnézném mindenképp. Kiváltképp az anyját, mert egyrészt úgy fog kinézni a lány is 30 évvel később, jó referencia, másrész ha őszintén jóban vagy az anyóssal, az sokat tud számítani.

Nem kell kinyalni a seggét, de ha jó fej, és meglepően jó arcok tudnak lenni, akkor érdemes vele összebarátkozni.

Hatalmas ellenség vagy hatalmas szövetséges lehet, nincs igazán köztes.

2016. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha figyelembe venném nem jöhetnék össze senkivel. Minden nnő szülei utálni fognak és persze fúrni...
2016. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
"Mert szerintem általába ha zűrös a lány családja ő maga is az lesz" - Khm, gyakrabban használhatnád a tisztelet a kivételnek nézetet, ha valakivel tervezel. Tudod, ha valakinek zűrös a családja, az két utat szokott választani, vagy ugyanazt a mintát követi, vagy teljesen másképp akarja csinálni. Nos, ha valakit emiatt dobsz el magadtól, azzal csak visszalököd abba a rosszba, ahonnan esetleg ki akar törni. Volt ilyen exem, nagyon pocsék érzés volt, amikor elhagyott a családom miatt, hogy neki sem vagyok jó, csak mert olyan a családom, amilyen, és azóta sem lett senkim, mert csak nemrég tudtam elköltözni, egyedül, és úgy véltem, amíg ezt a lépést nem tudom megtenni, addig más is eldobna, ahogy ő tette, és senki nem akarna KÖZÖSEN velem felépíteni egy másféle, jobb életet, mint amiben felnőttem, és amit nem akarok leutánozni, az exemet nem érdekelte, mit akarok, ő csak magamra hagyott, és hagyta, hogy majdnem teljesen összeomoljak. 30 elmúltam, köszi szépen. Most meg már tudod, mit gondolok? Nem fontos, hogy legyen párkapcsolatom, családom, mert már megszoktam az egyedüllétet, és nem alkalmazkodok már olyan könnyen, óvatosabb vagyok, mint egy kutya, akit rendszeresen vertek és kerüli az embereket.
2016. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Kiváltképp az anyját, mert egyrészt úgy fog kinézni a lány is 30 évvel később" - Hát, én apám alkatát örököltem, de sok sikert... :-D
2016. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semennyire, sőt, nem is ismerem őket. Ettől függetlenül, nagyon jól elvagyunk együtt régóta.
2016. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

meg, ugyanis a gyerek a szülei vonásait és berögződéseit viszi tovább. És itt nem külsőségekre gondolok. Pl volt egy csaj aki képtelen volt maga után elpakolni, ott dobta le a ruháit ahol neki tetszett.. na most 1 hét után úgy nézett ki a lakás, mint a csatatér.. hányinger volt oda hazamenni. Persze ha szóvá tettem, hogy pakoljon már el maga után, akkor még ő kérte ki magának, hogy otthon nem kellett..


Persze, ez már előre látszódott, mert megismerkedéskor feltűnt, hogy az otthonuk sem a rend mintaképe. Mindegy, kis hülye naiv voltam.. többször biztos nem leszek az.

2016. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Figyelembe veszem, ugyanis a leányka otthonról hozza azt az attitűdöt, ami később kiteljesedhet a párkapcsolatunkban.
2016. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy nem feltétlen érdemes. Anyukám nagyon zűrös családban nőtt fel, tényleg NAGYON összevissza volt minden. És ez nagyban hozzájárult ahhoz, hogy jó feleség és anya legyen belőle, mert olyan semmi esetre sem szeretne lenni. Az anyukája már sajnos elég régen meghalt, pár évvel az után, hogy én születtem. Vannak persze pozitív dolgok, van amiben anya is felnézett rá, szerette is, de a családdal kapcsolatos viselkedését nem szerette, azt el akarja kerülni. Eddig elég jól megy neki. 30 éve házasok, két felnőtt gyerekkel, én úgy látom, hogy boldogok. Ha apa abból indult volna ki, hogy milyen a családi háttere, nem lennének együtt...
2016. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!