Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kémia azonnal jelen van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kémia azonnal jelen van egy kapcsolatban, vagy ha néhány randi után még nem érzem azt a kis pluszt, akkor is kialakulhat később?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

kémia mindenhol jelen van, kapcsolatba és kapcsolaton kívül is.


Ha a randi feled vagy te magad randi időtartama alatt rágyújtasz egy cikire, akkor is kémiai és egyben fizikai folyamat játszódik le.

2016. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azonnal megvolt, ha esetleg randiztam valakivel, akinél nem éreztem a kezdetektől, akkor idővel nem alakult ki. De ez én vagyok, én meglehetősen "ösztönlényként" tengetem a napjaim, bizonyára vannak olyanok, akiknél ez nem így működik és felül tudnak ezen emelkedni, hiszen nem vagyunk egyformák. Talán te is közéjük tartozol.
2016. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Mindig azt hittem, hogy ehhez nekem idő kell, hogy kialakuljon. Aztán megismertem a férjem, (igaz korábban leveleztünk is), de már első személyes találkozáskor egymásnak estünk. Sokszor. Az első randink két naposra nyúlt :P Épp most pontoztak le érte egy néhánnyal lejjebb levő kérdésben, mert le mertem feküdni valakivel az első randin :P Hát nem bántam meg. Van az a kémia, ami azonnal kiüt. :) Életem legszebb élménye volt megtapasztalni! :)
2016. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Kémia alatt mit értesz? Mert ha vonzalmat, akkor igen, azonnal. És ha több randi után sem érzed, akkor felesleges időpocsékolás tovább húzni egymás idejét.
2016. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jesszus, ne mondjátok már.

Ha én is az első randis "kémiára" apelláltam volna, soha egy nőt nem dugtam volna meg.

2016. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Magyarul nem néz ki elég jól a srác. Ez esetben később sem fogsz tudni vonzódni hozzá.
2016. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy működtem mindig hogy vagy volt azonnal kémia vagy később se lett.... sztem nem gàz első randin szex ha érzik mindamellett hogy őket az ég is egymásnak teremtette :-)
2016. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, h ha a kemia nincs meg elsore, akkor kesobb sem lesz. Kell egy minimalis testi vonzalom, kulonben nincs ertelme folytatni, m nem lesz belole semmi. A volt volegenyemmel volt igy, h emberkent nagyon szerettem, imadtam vele lenni, de szexualisan nem ereztem kulonosebb vonzalmat. Nem is volt jo a szex sem es vege is lett a kapcsolatnak. A mostani paromnal az elso talalkozaskor ereztem nemi vonzalmat, bar nem olyan feltunoen. De megis ott volt. 5 eve egyutt vagyunk mar es nagyon jol mukodik a kemia kozottunk!
2016. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kémia vagy van rögtön, vagy később sem lesz.

Az, hogy két ember között ez működik, vagy sem sokminden befolyásolja.

2016. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam , hogy vagy rögtön első találkozás alatt éreztem azt a pluszt, vagy soha. Tehát ha akkor nem akkor később sem éreztem vonzalmat.
2016. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!