Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nagyok lennének az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyok lennének az igényeim vagy miért nem találom 33 éves nőként már 5 éve a párom?

Figyelt kérdés

Csinos nőnek tartanak 166 cm vagyok és 58 kg.

Már mindenhol próbálkoztam, de egyszerűen nem találom a párom,már majdnem 5 éve.

Igényeim: Nagyon alacsony 165 cm-nél ne legyen kisebb. a macis pasikat szeretem, amit nem bírok külsőben az az izmos kigyúrt pasik és a hosszú hajúak. Kimondottan szexi számomra a pocak :)

Bensőre, ami fontos hogy nagyon empatikus, nagyon érzelmes férfi legyen, figyeljen rám. Illetve az intelligencia, számomra fontos hogy okos férfi legyen a párom, fel tudjak nézni rá.

Barátaim szerint irreálisak az elvárásaim, azért nem találom a párom, mert nagyon ritka manapság a nagy érzelmi és értelmi intelligenciával rendelkező férfi


2016. júl. 22. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ezek nem irreális elvárások. Én is 33 vagyok, nyilas jegyű úgyhogy eléggé mély érzéseket tudok átélni. :))
2016. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy azért nem találod, mert te nem tudod ugyanezt (vagy amire vágyik azt) nyújtani?


23F

2016. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy mindenhol próbálkoztál? Te is kezdeményezel férfiaknál, vagy csak azt várod, hogy ők nyissanak feléd? A mindenhol alatt mit értesz?

Az elvárásaid egyáltalán nem nagyok, sőt, végre valaki, aki nem égimeszelő kigyúrt férfit akar magának. Sajnos nehezen fogsz érzelmes pasit találni, mert ebben a korban vagy házasok már, vagy olyanok fognak megtalálni, akik csak röpke romancot szeretnének.

Átérzem a problémád, én is lassan már 3 éve egyedül vagyok, és bár nem kerestem egy ideig senkit, most már annál jobban szeretnék újra egy párt magam mellé. De nehéz normális, intelligens nőt találni. Sajnos.


30F

2016. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nagyok az igenyeid jaaa, erre komolyan ezt mondtak???
2016. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
irreálissak,igy egyedül maradsz.
2016. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4. Valóban nagyon nagyok. Mai világban ilyen pasiból nagyon kevés van. És most nem azokra a kedves aranyos fiúkra mondom akik azt állítják magukról hanem a ténylegesen okyeb2férfiakra gondolok. Lakosság nagyon kis százalék tényleg ilyen férfi. Szerintem tényleg simán lehet hogy túl nagyok az elvárásaid ilyen téren. Szóval nem irigyellek
2016. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sztm meg egyáltalán nem nagy elvárások!!
2016. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A társadalom nem erre neveli a férfiakat, úgyhogy hiába nem irreálisak (szerintem), valószínűleg kevesen mennek át az érzelmesség szűrőn.
2016. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8. Pontosan erre gondolok. Fogalmunk sincs hogy mekkora érzelmi iq-t vár el a kerdezo. Igazan magas érzelmi iq nagyon kevés emberben van benne pontosan emiatt amit leírtál nem így szocializálódunk
2016. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nehéz találni társat megértelek,sajnos :(

én is régóta keresem a társam,de sajnos nincsenek érzelmes férfiak! :(

megértelek,nem egyszerű a társ találása,25-ig mindenki megtalálta a társát!


Jobb egyedül lenni,mint 1 rossz kapcsolatban!

Minden jót,sikeres életet kívánok! 30N

2016. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!