Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban nehéz a nőknek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nehéz a nőknek is párt találniuk? Akik sírni szoktak azoknak igazuk lehet?

Figyelt kérdés

Itt is egyre több nőt látok sírni, hogy nagyon nehéz párt találni, de élőben is több csinos nő ismerősöm sír hogy nincs normális pasi, pedig egyáltalán nem helyesekre mennek rá, exeik elég csúnyák voltak.

Uraim?! Ilyen rosszak lennénk?


2016. júl. 29. 11:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Kamuznak a nőismerőseid. Ahhoz nagyon komoly defekttel kell rendelkeznie egy nőnek, hogy ne találjon max pár hét alatt egy normális pasit. Persze vannak olyanok, akiknek egy férfi se néz ki elég jól, az ilyenek szoktak sírni.
2016. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az ideális párt megtalálni nem mindenkinek egyszerű.

Nem mindenki olyan kapcsolatot keres, ami csak ideig óráig működőképes. A tartós kapcsolathoz komoly vonzalom kell, amit érthetően nem táplál az ember akárki iránt.


Természetesen, aki csak alkalmi kapcsolatot keres, annak sokkal könnyebb dolga van.


Egyáltalán nem vagytok rosszak. :)

2016. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Önsajnálkozás. Kérdezd csak meg ezeket a női ismerőseidet, napi szinten hány férfinak húzza az agyát facebookon
2016. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noren1989 ***** válasza:
0%

Az ő szempontukból az az igazság, nincs mit tenni. Nem jön a herceg, fehér porschéval, nem szólítja le az utcán senki őket, max a józsik fütyülnek utánuk. Nem lájkolja egy sármos pasi sem, mikor kirakják a bikinis fotókat, esetleg azzal a kiskutyás szűrővel kiegészítve...De szomorú is az élet...


Megyek én is sírni a bungiba, ha kell valami, írjatok privit. Rájöttem, hogy én is hasonlóan szánalmas vagyok.


26/F

2016. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

Aki csúnya és/vagy válogatós nagyon, annak nehéz. De pl egy külsőre ugyanolyan jól kinéző férfinak nehezebb, mint egy hozzá hasonlatosan szép nőnek


De ez az élet része és normális dolog. Én férfi vagyok és elfogadom hogy ilyen a világ és semmi baj ezzel.

2016. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Ja szexkapcsolatra találok elég pasit ha akarok. De olyat elég nehéz aki normáli és jó is párkapcsolatra. Mostanság találkoztam pár pasival. Az egyik buta volt mint a föld,a másik belekötött a munkámba(kutyás fegyőr),a kutyám fajtájába(Argentin Dog) ,meg pl h miért olyan autóm van amilyen meg miből volt rá pénzem. A harmadik pl ha facen nem írtam neki azonnal vissza v a telot nem tudtam felvenni már kiakadt. A negyedik meg egyszer volt munkahelye aztán rá egy napra már nem,mer hú dolgozni kell.

Szóval ilyenekkel mit is kezdjek???

Nem probálkozik rendes sakcsolatra olyan sok férfi,nem tudom ilyeneket egyes pasik honnan vesznek?? Csak azok szajkozzák eszt akik tényleg sikertelenek.

Aki pl lecseszett álandóan azért mert nem egyszerre vettem fel a telefont, őis az elején szidta a nőket mert h válogatóssak...h ki a fenének kéne őis???

N24

2016. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

kapcsolatra*

Bocsi a hibákért.

2016. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
#6 És hány naponta utasítasz el férfiakat azért, mert nem néznek ki elég jól?
2016. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#6 milyen kocsid van? (És honnan volt rá pénzed? :D )
2016. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Minőségi kapcsot ugyanolyan nehéz nekik is...
2016. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!