Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok meddő fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok meddő fiúval?

Figyelt kérdés

Egy betegség kezelése miatt véglegesen meddő lettem. (nem lehet semmit tenni vele, de röviden ez a lényeg) Mással nincs probléma. Nincs gond az ismerkedéssel, de ahogy szóba hozom (nem támadok le vele senkit, csak finoman hozom fel, ha éppen olyan téma lenne), valahogy mindig vakvágányon kötök ki.

Van olyan lány, aki ismerkedne olyan fiúval, akivel ha valóban hosszú távú kapcsolat jön össze, soha nem lehet tőle gyereke? Persze örökbe is lehet fogadni, de az nem ugyan az. 27F



2016. júl. 31. 15:08
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
16%
A lányok nagy többsége soha nem akar gyereket, így ez még előny is.
2016. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
66%
Igen, sőt a két kezem össztenném ha ilyen szerencsés lennék, mert én nem akarok gyereket! De mondjuk az tuti, hogy kemény bizonyítékot kérnék tőle, és még akkor is félnék, hogy valami "csoda" történik...
2016. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
78%
Számomra nem lenne semmi akadálya, ha megnyerő a személyisége :)
2016. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
63%

igen járnék el tudom fogadni!

szeretnék örökbe fogadni 1 gyereket!

2016. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
72%
Hát az biztos, hogy nem lenne egyszerű. Én ismerek egy házaspárt, akinél hasonló volt a helyzet. A férfi hagyta, hogy a felesége megcsalja, aztán együtt nevelték fel a megcsalásból született gyereket. Nem mondom, hogy ez megoldás, de néha a nőkkel nem lehet mit csinálni. Úgy értem, hogy ott is a nő tudta, hogy mire vállalkozik az elejétől. De aztán csak előtört belőle, hogy akar babát. A férfi pont úgy szereti, mintha sajátja lenne, de azért mégis érdekes sztori. Szóval ez benne van, hogy hiába adja esetleg a szavát, mert nem lehet tudni, hogy 10 év múlva majd hogyan látja. És sajnos az örökbefogadás sem valósul meg mindig... De sok sikert!
2016. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem lenne akadály.
2016. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
86%

Manapság már simán meg lehet valakit mesterségesen is termékenyíteni (igaz, nem a te magod lenne, de akkor is közösen élné át a pár az örömöket), vagy ahogy te is mondtad, örökbe lehetne fogadni egy gyereket. :)

Úgyhogy nálam se lenne akadály.

21N

2016. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ma már elég sok "megoldás" létezik erre... Nem lenne kizáró ok. :)
2016. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
52%
Örülnék,hisz így csak akkor lehetne gyerekem ha tényleg akarnám és nem kéne évekig mérgeznem magam minden féle mesterséges hormonnal .
2016. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretnék majd gyereket, úgyhogy nem. Olyan férfival sem jönnék össze, aki nem szeretne egyáltalán, bár téged nagyon sajnállak, hogy betegség folytán meddő lettél. Szerettél volna gyereket?
2016. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!