Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ereznetek, ha az a fiu\lan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ereznetek, ha az a fiu\lany, akivel korabban kölcsönösen vonzodtatok egymáshoz, de nem lett semmi belole, mert elmondta, hogy o egyszerre tobb emberrel is ismerkedik most latnatok, hogy ugyanugy hoppon van, nem jott ossze neki semmi azota sem?

Figyelt kérdés
Ereznetek egy kis "kellett neki" érzést? Vagy nagyon gonosz vagyok? Egyebkent én szakitottam meg vele minden kapcsolatot, mert akkor ugy ereztem nekem nem fer bele, hogy tobb lánnyal is ismerkedik. Picit jo latni, hogy azota sem sikerult neki semmi, es rosszul is érzi magát, elege van.

2016. aug. 3. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Vigyázz az ilyen hozzáállással mert simán visszaszállhat rád... De amúgy ismerem az érzést, amiről beszélsz.... ;-)
2016. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Talán. Legszebb öröm a káröröm. Viszont ezt leszámítva nem építi az életedet, tehát energiapocsékolás foglalkozni vele.


26/F

2016. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre nem foglalkozom én vele csak most lattam egy erre utaló jelet a neten es ezert jutott eszembe. :) Isten ments a karoromtol. Mar el is felejtettem es minden jot kívánok neki, de hirtelen egy picit "jólesett".
2016. aug. 3. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Fasszkalap. Egyébként a csajok azok akik egyszerre többel ismerkednek. És csak kiválasztja amelyik jó neki. Ő csajnak képzelte magát?
2016. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagy gonosz csak kicsit éretlenül állsz ehhez a dologhoz. Nem egy versenyről kellene szólnia az ismerkedésnek, és pl. ha lehorgonyozott volna valaki mellett, az sem jelent semmit. Szerintem úgy alapból ne viszonyíthasd magad senkihez, nyugodtabb leszel.
2016. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mint az exem, akinek hirtelen újra kellettem volna, amikor nem jött össze neki 2726382 csajjal. :C Saajnos vissza kellett utasítsam, mert addigra megismertem valakit, aki milliószor különb nála.

Jó érzés volt. :D

2016. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!