Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írnak vissza a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak vissza a jó nők a társkeresőn, amikor igaz, nagyon el vagyok hízva és nem vagyok egy Adonisz, de nagyon jó kis kedveske kezdő leveleket írok a hölgyeknek?

Figyelt kérdés

Felmentem egy társkeresőre és elő is fizettem a legmagasabb kategóriára, így ki is vagyok emelve. Nem írtam, mert reménykedtem hogy a nők fognak majd írni a kiemelésem miatt, de egy hónap alatt csak egy levél jött :(((

Ezért elkezdtem én írni a csinos jó nőkre, de semmi...pedig megfogalmaztam egy tök szép levelet, amiben leírtam hogy nagyon tetszik a szemed, meg nagyon aranyos a profil képed és ismerkedni szeretnék veled, de semmi választ nem kaptam. 34 éves vagyok már jó lenne egy kis fiatal csinos feleség, aki gyerekeim anyja lehetne.


2016. aug. 7. 12:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
xDDDDD
2016. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Jujj nagyon el vagy tájolva, kedves kérdező.

A nők önmaguktól sosem írnak ez az egyik.

A tök szép levéllel meg semmit nem lehet elérni, meg rögtön már bókolod a nőket, úgy hogy még nem ismered, kapásból pincsikutyaként alárendeled magad nekik. Meg az iylen hagyományos "jófiús" levelekkel semmit nem lehet elérni.

2016. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Kamu szagú kérdés.

Meglepne ha nem kamu, ebben az esetben azt tudom mondani, üdv a netes társkeresés világában.

30/N

2016. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 rrrrrreennnnn ***** válasza:
93%
Jó kis provokátor lehetnél,ha nem lett volna ezerszer elsütve ez a baromi tré kamu kérdés.
2016. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Ez provokációnak van annyira gyenge, hogy a hölgyeknek illene tiltakozni ellene...
2016. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Imádtam ezeket a leveleket... Főleg akkor, ha a szememet dicsérte valaki úgy, hogy a profilképemen egyébként nem látszott a szemem. :D


Egyébként nő vagyok és nagyon ritkán kezdeményeztem én levélváltást. Az özönlő leveleknél pedig igenis szelektálni kell valahogy és akár csúnya beismerni, akár nem, ilyenkor a kép dönt.

Nagyon nehéz mindenkinek legalább annyit válaszolni, hogy bocs, de nem. Főleg úgy, hogy sok értetlen idióta barom ennek hatására még nekiáll tukmálni önmagát, vagy szitkozódni, mert elutasítottam. Sosem volt ingerenciám, illetve türelmem ezekre.

2016. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Én nő vagyok, de sokat kell tennem hogy jól nézzek ki, pl nagyon odafigyelek mit eszek, a sulyomra nagyon, eljárok uszni is, rendszeresen kozmetika,fodrászat, és akkor még azt mondom hogy csak minimálisan figyeltem a külsőségekre és ennyit elvárok a pasitól is. Persze fontos a belső is, nagyon fontos, de az első benyomás is számít. Tehát probáld meg kordába tartani a sulyodat, ne egyél nagyokat, főleg vacsorára és járj el sportolni, legyen mindig levágva a hajad, adj magadra.
2016. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon nem értem..... Miért lenne kamu? Milyen provokációról beszéltek?? hm????
2016. aug. 7. 12:25
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
Bànyarém se fog visszaírni nem h àtlagos vagy szép mai nőktöl ne vsrj semmit erre van egy jò kis szàm forintos nők milliòs igények
2016. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"Tehát probáld meg kordába tartani a sulyodat, ne egyél nagyokat, főleg vacsorára és járj el sportolni, legyen mindig levágva a hajad, adj magadra."


Kösssszzz!! egészségnevelésre nem vagyok kíváncsi, még szerencse hogy a nőknek bejön macis külső!!!

2016. aug. 7. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!