Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/Lányok, szerintetek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok, szerintetek mi hiányozhat belőlem, ami miatt nem találok társat egy ideje?

Figyelt kérdés

Először is nem sírni jöttem ide, csak a vélemények érdekelnének, hátha sikerül belőle valamit felhasználnom.

Nos.. 30 éves vagyok, sok kapcsolatom volt már eddig, de az utolsó óta egyszerűen nem akar velem szóba állni senki. 2 éve ért véget egy 5 éves kapcsolatom, egy darabig nem kerestem senkit, eléggé mélyponton voltam. Azóta talpra álltam, de valahogy nem találom az igazit.

Sosem csaltam meg senkit, sosem ütöttem meg egyik barátnőmet sem, kimutatom az érzéseimet, nem viselkedek tirpák módjára. Van normális munkám, egy saját kis lakásom, autóm, lejárok edzeni is, bár nem vagyok kigyúrva. Vannak normális barátaim, akikkel havonta pár alkalommal megyünk erre-arra, tehát nem vagyok otthon ülős. Vannak céljaim, terveim, amiket mindig próbálok elérni, szerencsére sikerrel. Csak egy normális nőre/lányra vágyom, akit viszont szerethetek, akinek megadhatom azt, amire vágyik, akivel tervezhetjük a közös jövőnket.

Ha neten próbálkozom, ott alapból alig válaszol valaki. Ha az utcán szólítok le valakit, akkor neki tuti barátja van.

Nyilván ennyiből nem lehet megmondani, mik a hibáim, de szívesen fogadok minden javaslatot, hátha. :)



2016. aug. 7. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Az eddigi kapcsolataid hogyan jöttek össze? Mert ugyanúgy/ugyanott kellene próbálkoznod, ahogyan akkor.
2016. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Volt 1-2, ami netes ismerkedés által jött össze, de akkor még az iwiw volt a sláger, szóval nem mostanában volt. A többinél általában a lányok kezdeményeztek, szintén neten. Az utolsó kapcsolatom pedig szintén netes ismeretségből indult, bár vele barátok voltunk nagyon sokáig, majd átfordult szerelembe.

Sokszor kapok itt gyakorin üzeneteket, hogy mennyire szimpatikus a belsőm, ilyennek kéne lennie a férfiaknak, stb. Ez mindig is így volt, de manapság esélyt sem kapok arra ismerkedős oldalakon, hogy egyáltalán ezeket leírjam, mert senki sem válaszol. :/

2016. aug. 7. 21:18
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Lehet nem vagy elég közvetlen, és ez elriasztja az embereket. Mivel a legtöbb nődet netről szedted össze, gondolom élőben kevésbé megy az ismerkedés, vagy csak alapból visszahúzódóbb vagy személyesen.
2016. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy visszahúzódó lennék. Ha leszólítok az utcán valakit, akkor simán irányítom a beszélgetést. De az is igaz, hogy nem vagyok az a típus, aki megállás nélkül beszél mindenről ami épp bevillan neki.
2016. aug. 7. 21:42
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Az nem feltétlen baj, ha ne, pofázol állandóan, a férfiak igenis hallgassák végig a nőt, sokan hajlamosak teljesen elnyomni a nőt beszélgetés közben.

Az az igazság, enni lírás elég kevés ahhoz, hogy érdemben tudjunk segíteni.

2016. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerencse :D


Aki nem csak egy felszínes "legyen valaki mellettem" kapcsolatot akar, vagy egyoldalú szenvedést annak el kell egy marék szerencse.


Egy barátnőm tegnap panaszkodott hasonló dolgokról. Mostanában neki sem jön össze. Amelyik férfi neki tetszik az vagy foglalt vagy nem viszonozza a szimpátiát. Ha ő tetszik egy férfinak akkor vagy a srác nem jön be neki, vagy még az ismerkedési fázis legelején kiderül, hogy nem kompatibilisek.

2016. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 os teljesen jól leírta a dolgokat, egy nagy adag szerencse kell hogy jókor, jó időben legyetek mindketten pont ott ahol lennetek kell.
2016. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A szerencse valóban hiányzik mostanában az életemből ilyen téren. Majd megosztok pár "2 év szerencse fog érni ha ezt megosztod" tartalmú képet, az biztos segít. :)

Mindig meghallgatom a nőket, hisz ha az ember egy bizalmi kapcsolatot szeretne felépíteni, ahhoz ez nélkülözhetetlen szerintem. Pl előző barátnőm is már 2 hét után zokogva mesélt a múltjáról, 2-3 órán keresztül megállás nélkül beszéltünk róla, és ki is alakult egy olyan viszony közöttünk, amiből már tudtuk, hogy egymást akarjuk, hosszútávon.

Ismerős helyzet, engem is jelölgetnek nők azért, de vagy 140 kg-os, vagy csak nem fog meg benne semmi, de azt is el is mondom nekik. Ha én nem jövök be egy nőnek, akkor vagy leráz valami kamu dumával, vagy neten pl vissza sem ír egy szót sem. Na mindegy. :)

2016. aug. 8. 06:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj veled. Gondolom a külsőddel sem ha utcán is szoktál nőket leszólítani. Mondjuk az sem mindegy, hogy milyen korosztályban gondolkodsz.

30/N

2016. aug. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem a tizenévesek között keresgélek, mint pár férfitársam. :) Általában a 25-33 év között szoktam nézelődni. Nem zavar, ha a nő kicsivel idősebb nálam.
2016. aug. 9. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!