Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az autizmusom megakadályoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az autizmusom megakadályoz emberi kapcsolatok kialakulásában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valószínűleg emiatt, de nem sikerül egy emberrel sem az életben megszerettetnem magam. Nem tudom mit csináljak főleg így hogy már eljárt felettem az idő 25 évesen. Ha kérhetném normális válaszokat írjatok, tehát nem szeretnék lehúzó válaszokat kapni.
2016. aug. 8. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mennyire "lehúzó" ez, de tudom ez milyen, igaz nem autista vagyok, hanem simán csak gátlásos és elzárkózott.


De pont ugyanígy vagyok, és ezt érzem én is.

2016. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is gátlásos és zárkózott vagyok, de azért néhány randi összejött, de annál többet sosem akartak többet.
2016. aug. 8. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2 "kapcsolatom" ami 1-2 hónapot(?) eszámítva elméletileg nem működött. Az egyik táv volt, soha nem is találkoztunk, a másik pedig nem működött úgy tudom. Azóta sejtem, hogy nekem nem is lehet... Csak ha belegondolok úgy érzem hogy sok jó nem lesz a jövőmben.
2016. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Autizmussal, Aspergerrel foglalkozó szakembereket, intézeteket, netán fórumokat keress! A lényeg, hogy legyenek ott tapasztalattal rendelkező emberek. A folyamatos kérdéskiírogatás nem oldja meg a problémádat, mint láthatod, mivel itt a legtöbb ember nem tudja beleképzelni magát a helyzetedben. Én is valamennyire aspergeres vagyok szerintem (minden teszt szerint eddig de, hivatalos diagnózis viszont nem volt), és nekem is elég nehezen mennek az emberi kapcsolatok, de iq-ból valahogy átszerencsétlenkedem rajta magam. Neked ezt azért nem tanácsolom, mert mélyebben vagy benne, mint én.
2016. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért 25 évesen még nem járt el feletted az idő, szerintem.
2016. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

en meg tok suket vagyok, es probalkodom.


neked is azt ajanlom, soha ne add fel, majd ha 70 leszel akko mond hogy eljart feleted az ido :)


szoval probalkodni, probalkodni, probalkodni.


mindenki megtalaja a parjat, csak ki kell tartani.

es nem kell figyelni a kudarcokra.

2016. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak fokozatok. Például, bírod, ha hozzád érnek? Ha igen, akkor "menthető" vagy :)

(Mert én sajnos nehezen viselem, és ez a szint talán a legrosszabb).

De tényleg keress fel szakembert, ne sima pszichológust, hanem olyat, aki erre specializálódott. Nekem sokat segített :)

2016. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!