Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sikeresebb nálam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sikeresebb nálam az unokatesóm annak ellenére, hogy én sportosabb és igényesebb vagyok?

Figyelt kérdés
24 vagyok, 180/76. Nemjárok konditerembe, de itthon rendszeresen edzek, és ez látszik is a külsőmön. Nemagyok egy divatmajom páva gyerek, de divatosak öltözöm és figyelek a külsőmre. Unokatesóm 2évvel fiatalabb és kb 172/65. Abszolút "gyerekes" alkata van, és sokszor piszkos cipövel és szakadt pólóval indul el szórakozni. Egyikünk sem egy nőcsábász típus, de gyakran azt veszem észre, hogy sikeresebb nálam a szebbik nemnél. Volt olyanis, hogy megismertem egy lányt, együtt táncoltunk még beszélgettünk, aztán 10perc múlva mondja a lány,hogy mutassam már be az unokatesómnak. Nem vagyok rá irigy, csak rosszul esik, hogy én ápoltabb vagyok még minden, és ennek ellenére ő tetszik a nőknek

2016. aug. 9. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

olyan a kisugárzása, személyisége...


23F

2016. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Mert a külső nem minden. Őszintén szólva nem is ér semmit, ha nem vagy értelmes és humoros.
2016. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:

Gondolom a célcsoportotok a 16-20 éves lányok köre, nemde?

Maradjunk annyiba, hogy nézelődj nyugodtan az idősebbek körében is.


Hogy miért: manapság ez a divat. Meg valószínűleg a több siker miatt jobban áll az unokatesód önbizalma is.

26/F

2016. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem szeretem ezeket a kérdéseket, mert ha tényleg törekszel is rá, hogy pontos leírást adj, akkor sem fogsz tudni, hiszen pont az a bajod, hogy nem tudod, mitől sikeresebb.
2016. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert tudja hogy a nők abba szeretnek bele amit hallanak.
2016. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

pont az nem értem, hogy hogyan lehet valaki olyan dologban sikeres amire nemis hajt. Ő csak eljön inni pár sört a haverokkal, csajok nemis érdeklik, fel sem áll az asztaltól.

Lányokkal is csak barátilag beszélget, sose láttam még flörtölgetni, a csaj meg mégis szerelmes lesz bele, aztán jön hozzám és elsirja a bánatát, hogy miért nemkell az unokatesómnak. Eszem megáll ilyenkor

2016. aug. 9. 12:38
 7/15 A kérdező kommentje:
annyi még a külömbség, hogy neki van autója, nekem meg nincs. Talán ez lehet a magyarázat? lányokat már csak az érdekli?
2016. aug. 9. 12:40
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
7,Kisugárzás. Ennyi a lényeg. Én sem csinálok semmit és ragadnak a nők. Ez a nőkre is igaz. Egy jó nő smink nélkül is jó lesz, egy kevésbé jó pedig pakolhatja magára aztán vagy lesz sikere vagy nem.
2016. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem akkor a görcsölés lehet az oka. Te akkor minden nőnek úgy mész neki, hogy vagy a barátnőm leszel, vagy nem?
2016. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem úgy megyek oda, és nemis dadogok közben. Próbáltam már kicsit rámenősebben is, és visszafogottabban is, de úgy vettem észre, hogy azok a lányok akikkel barátként beszélgetek annak inkább a nyomulós stilus jönne be, és forditva
2016. aug. 9. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!