Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Holgyek milyen erzes, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek milyen erzes, hogy altalaban nem kapjatok meg azt a ferfit aki az idealotok kulsore?

Figyelt kérdés
A holgyek rendszerint a szalkasan izmos ferfiakat kedvelik a legjobban! A 30 feletti korosztalyban viszont ritka az ilyen ferfi! Sok ferfi dagi,hasas vagy ha izmos is de mellette zsir is van rajta! Nyilvan van keves ficko a korosztalyunkban is aki szalkasan izmos, de a tobbseg vagy nagyon vekony, vagy dagi, vagy ugy izmos hogy mellette nagyobb darab is! A masik ami erdekelne,hogy a nagyobb darab( most nem a kifejezett hajas pasikra gondolok) ferfiakat miert tartjatok kevesbe vonzonak,mint a szalkas sokszor lanyos arcu urakat!? 25 es 50 kozotti nok velemenye erdekelne!

2016. aug. 16. 05:05
1 2
 1/19 Költőnő? ***** válasza:
91%
Nekem nem tetszik a szálkás test. Arányos tetszik és nem bánom, ha nem kövér. Kis fognivaló az még oké.
2016. aug. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 Itt nem a koverre gondoltam,hanem olyan ferfira aki izmos de nincs teljesen leszalkasitva! Amugy korod es testalkatod megkerdezhetem?
2016. aug. 16. 05:28
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

totál nem érdekel, hogy milyen teste van, kövér ne legyen, az nem vonz, de azon kívül...

Nagyon sokféle férfihoz vonzódtam már, eltérő testalkattal. Ami miatt vonzó lett, az a dumája, az, hogy nem üres, hanem van benne tartalom, (pl. jó a munkájában, vagy suliba még jól teljesített a suliban, stb.) és a humora. Az arc az számít a vonzalomnál, de a test???

33 N kifejezetten csinos alakkal (pici vagyok, és így 52 kiló, talán így harminc fölött a felkarom lehetne vékonyabb egy picit, de nem feltűnő a dolog, viszont 3 gyerek mellett egyenlőre nem nagyon jutottam előre a szálkásítással:D :D :D

2016. aug. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 A ferfiakra gondoltam a szalkasitasban! Alacsony 160-170 kozotti holgyeknel megha nem sportolnak akkor is jo az 52kg!
2016. aug. 16. 06:27
 5/19 Költőnő? ***** válasza:
86%

De nem érdekel h szálkásít-e. Puding ne legyen. Átlag testalkatom van.

30+

2016. aug. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Hmmm, most mit mondjak, az exem sem volt ideálom (bár izmosabb volt - nem szálkás, de nem is dagi), a mostani meg még annyira sem (ő kicsit duci), de nem igazán izgat, mert belsőre kincs mindkettő (igen, az ex is az volt, csak eltsztuk).

Emberiek, kedvesek, támogatóak, stb.


Ezzel szemben két barátnőmnek a szálkás (nem kigyúrt, de izmos), sportolós, "lányos arcú" pasijai állandóan cs.sztetik őket, vagy épp képtelenség két szónál többet kihúzni belőlük. Mindkettő lelkileg megy tönkrefele.


Nem általánosítok, mert egy sprtos pasi is lehet odaadó, csak nálunk ez így alakult.


Egyébként engem kifejezetten taszítanak a "lányos" arcú kisfiúk - mert férfinek nem nevezném őket.


27 év, 168/54, sportos csajszi.

2016. aug. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

En nem a fent emlitett korosztaly vagyok, de nekem az "ideal" az a nagyobb darab de izmos, vallasabb pali.. A szalkas meg az ilyen kis gyurosok nem jonnek be..

Vegletek embere vagyok, fogott mar meg magas, kifejezetten vekony gyerek is... Koztes allapot nem volt:)

20L

2016. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

Tudod, én úgy vagyok a tökéletes, izmos, szálkás, lányos arcú férfiakkal, mint a zsiráfokkal. Szép, szép, de azért otthonra nem kéne. Az ilyen test együttjár egy bizonyos életmóddal, hiszen nem vágják hozzá ingyen az emberhez, én pedig nem tudom és nem is akarom felvenni azt a stílust, sem pedig alkalmaszkodni hozzá.

A tényekhez hozzátartozik, hogy nekem évekig a vékonyka srácok tetszettek. Egyszerűen elképzelhetetlennek tartottam, hogy szerelmes legyek egy zsírosabb srácba. Nos, a kövérség maga továbbra is taszít, ellenben az számomra már kifejezetten előnyős, ha a srácnak van ereje, izmai, és egy minimális zsírrétege. Ezt kb úgy kell érteni, hogy jár edzeni, sportolni, de csak hobbi szinten az illető, viszont nem jár hozzá szigorú diéta. Így van némi izomtömeg rajta, ami még nem túlzott, és egy kevés zsír is, amitől ölelgetnivalóan puha. Párom is ilyen, és imádom.

2016. aug. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem mindenki a szálkásan izmos férfiakat szereti. Másrészt meg sok 30 feletti pasas,lehet hogy most hasas...de mikor összejött a párjával, abszolút nem volt az! De ettől még...egy valóban szerető nő, nem fogja elhagyni.

Anno mikor megismerkedtem a férjemmel...abszolút az ideálom volt! Egyetlen egy gramm felesleg sem volt rajta, viszont izmos volt, széles váll-hát..minden ami kell. Nah...azóta eltelt 12 év...és hízott 40 kilót. Ettől függetlenül imádom, a pocakjával együtt! És még mindig jópasinak tartom! 31/nő

2016. aug. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Akinek ez a fontos és ilyen tetszik, úgy is addig keres míg meg nem kapja!

Nekem a külső - belső harmónia a lényeg!

Soha nem lennék bunkó, vagy ápolatlan férfival. -Nagyon lényeges, a fogak épsége, frizura, arc ápolása, intim higiénia,

-ne állandóan azt fröcsögje, hogy "fakom meg b-meg stb-mint a legtöbb pasi...

Aki ilyen annak nem kell szálkásnak lennie, simán talál barátnőt!


Nekem azért fontos a szép arc, férjem alacsonyabb, de vállas, szép izmos comb és láb, van pocak meg szőrös hát-mell - amin ugye lehet segíteni... De korosztályában jóképű, szép fogakkal és van haja! (45)


Párjaként ápolt átlagos arcú, csinos nő vagyok- nem lógós-nem löttyedt és megértő.

(41)


Tehát kiegészítjük egymást, és ez a lényeg, hogy korosztályon belül a legjobbat -De magunkhoz illőt, hasonló adottságokkal válasszunk!

2016. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!