Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy felejtsem el végre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el végre és adjak esélyt másoknak?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akit 7.ben ismertem meg és azóta is nagyon szerelmes vagyok bele és nem tudom kiverni a fejemből. Nagyon bánt, hogy amikor "udvarolgatott" nekem, akkor egyáltalán nem adtam neki esélyt. Azóta elballagtunk áltsuliból és nem nagyon látom, csak évente 1-2x.

De a többi srác, aki meg bepróbálkozna semmi esélyt sem kap, mert nem tudom elfelejteni Őt és tényleg szörnyen érzem magam. Szinte minden nap csak ő jár a fejemben.

Hogy tudnám végre elfelejteni vagy továbblépni? Mert mostmár a továbbtanulásomra kellene koncentrálnom és nem rá.



2016. aug. 16. 21:42
 1/2 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Próbálj meg összejönni vele... legjobb esetben elküld a francba és könnyű lesz elfelejteni... Ugyebár ez volt a cél. Ha mégsem akkor meg jól fogod érezni magad...
2016. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyetértek!#1
2016. aug. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!