Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kölcsönös találat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kölcsönös találat hogy működik a Tinderen?

Figyelt kérdés

Szóval, ha én valakit jobbra húzok, azaz lájkolom, akkor ezután automatikusan neki feldobódik az én képem és ő is eldöntheti, hogy tetszem-e neki?


Vagy csak random mód valamikor én is megjelenek neki és eldönti, hogy tetszem-e neki, lájkol és ha én is lájkolom, akkor van match?


Remélem világos :D



2016. aug. 18. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire tudom, mennek a viták, hogy hogyan is működik a mechanizmus, mert nem nyilvános. Elvileg ha aktív vagy, akkor nagyobb eséllyel dob fel azoknak, akik ugyanakkor aktívak. Ha valakit lájkolsz, az csak akkor értesül róla azonnal, ha "szuper" lájkot nyomtál, simánál csak elraktározódik, oszt' jóvan. Valamikor előkerülsz te is neki talán, ha egyáltalán használja még az alkalmazást.
2016. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok függ attól, hogy az adott területen hányan használják. Gondolom Magyarországon (főleg vidéken) mindenki találkozott már azzal, hogy "there's no one new around you". Olyan helyeken mindenkit kidob, aki megfelel a kritériumoknak. Ha sokan használják, akkor a program szelektál, hogy kinél van nagyobb esélyed match-re: azaz az eddigi "eredményeid" alapján osztályoz, hogy mennyire vagy sikeres, és hasonló "rátájú" embereket mutat inkább. Ha azok elfogynak, jön a többi.


Ez csak egy elmélet, de valami ilyesmit tapasztaltam/olvastam.

2016. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemhiszem, hogy bármi bonyolultabb algoritmus lenne emögött.


Alapvetően a program figyeli, hogy hol helyezkedsz el értsd : hol éri net a telefont és annak a rádiuszában megnézi, hogy ki az aki a körön belül van és azt neked feldobja + a kritériumok ugye. Aztán, hogy kit rak előrébb szerintem már totál másodlagos. Szerintem random a dolog, mert volt hogy eltelt 40-50 "ember" és utána ugrott a match.


Meg azért az is közrejátszik, hogy te benne vagy e a kiszemelt körében, mert hiába lájkolsz valakit 210km-re, ha az csak 30-on belül nézeget embereket.

2016. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha te valakit lájkolsz, akkor random módon jelenik meg a másiknak, nem tudja, hogy te lájkoltad és vagy balra vagy jobbra húz. Ha superlike-olod, akkor azt jelzi a másiknak és az első 5-10 emberbe betesz és mutatja neki, hogy te superlike-oltad.

Ha te csak új húzogatod az embereket jobbra-balra és egy jobbránál azonnal felugrik a match, akkor az illető már korábban like-olt téged, de te ugye nem tudtad, mert nem mutatja, csak ott van az illető a fotók között.

2016. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy hiába volt beállítva például a 31 km-es keresési távolság, rendre kiadott 60 vagy még több km-re lévőket. És ha ezeket jobbra húztam, akkor általában match lett belőle. Mondjuk én vidéki vagyok, szóval akkor kezdte ezt, mikor már "elfogytak" az emberek...
2016. dec. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!