Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Adtok esélyt férfiakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adtok esélyt férfiaknak, akik elsőre nem az esetetek, ha valami jót találtok benne? Mennyi ideig próbáltok összecsiszolódni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel két hónapja járok. Ő nagyon komolyan veszi a dolgot, állítólag belém szeretett. Nekem tetszik a gondolkodás módja, így annak ellenére, hogy nem jött be a külseje és elsőre a szex sem volt az igazi, gondoltam, adok időt. De nem tudom meddig várjak, mert nem jön a szikra. :( A szex sem az igazi és úgy látom, nem ért meg engem. Mármint szó szerint. Ha azt mondom neki, hogy az aluljáróból gyere ki balra és ott várlak, ő rittig jobbra megy. Ha azt mondom, a 74-es trollival gyere x megállót, akkor ő persze, hogy a 70-esre száll fel, mert megkérdezett egy járókelőt és az ezt ajánlotta. Én meg szívok fél órát, mert eltéved. Őszinte vagyok vele, nem áltatom, hogy én is szeretném. Ő kérte, hogy adjak időt, mert nem akar egy ilyen remek lányt elveszíteni.
2016. aug. 25. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik külsőre a srác, így soha nem fogsz tudni beleszeretni. Jobb, ha nem hülyíted tovább, és minél előbb szakítasz vele.
2016. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én a mostani párommal úgy jöttem össze, hogy ugyanígy éreztem mint te. Nálunk minden jól alakult már együtt is élünk. De ha te nem érzed azt amit kéne fölösleges sajnálatból vele maradnos neked sem és neki se jó ez így
2016. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát azért két hónap már elég idő arra, hogy valami kialakuljon. Ha nem más hát egy vonzalom. Én is szeretem, ha valakinek tetszik a gondolkodás módja, és abból tök jó barát válhat vagy haver, de egy párkapcsolathoz ez kevés. Itt más problémák is lehetnek, ha két hónap után nincs meg a szikra, ahogy Te írtad. Én nem áltatnám tovább. Jobb ha előbb vége, mert akkor hamarabb túlesztek rajta.
2016. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Esélyt lehet adni, és te adtál is, de innen már nem biztos, hogy érdemes folytatni.

Beszéld meg ezeket vele, amiket itt elmeséltél, és nézd meg, hogyan reagál rá!

2016. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki nem egyszer. A válasz az volt, hogy próbálkozik. Látom, hogy igyekszik, csak nekem nem elég.
2016. aug. 25. 09:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha két hónap alatt nem alakult ki érzelem, nem is fog.

Nekem is volt egy párom két hónapig, nagyon rendes volt, mindent megtett értem, de nem tetszett, nem éreztem iránta semmit és emiatt a szex sem volt jó.

2016. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"csak nekem nem elég"

Ha már most sem elég, akkor később még kevésbé lesz.

Mennyi tapasztalatod van idáig? Volt már olyan, aki jó lett volna?

2016. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt több kapcsolatom és hosszú házasságom is. Szóval, úgy vélem, van tapasztalatom. Volt, akivel jó volt, igen.
2016. aug. 25. 12:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Adok esélyt de nem ennyit. Olyannal nem bújok ágyba sem akivel nincs semmilyen szikra. Volt akit megismertem, nem tetszett, mire harmadjára találkoztunk olvadtam tőle olyan személyisége volt. Mire azt tudtam mondani, hogy szerettem a külsejét is megkedveltem.


Gondold át ujra ezt az egészet.

2016. aug. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!