Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési szempontból mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési szempontból mit gondolsz egy olyan nőről akinek havonta vannak egyéjszakás kalandjai?

Figyelt kérdés

2016. aug. 27. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Azt hogy remélem ezt fel is vállalja, így messziről el tudom kerülni.
2016. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján kell ítélni.De számomra pozitívum,ha valaki tudja lazán kezelni a szexualitást :) Persze ez csak egy szempont a sok közül.
2016. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
gondolom ez azt is jelenti hogy mellettem is lenne... hagynám
2016. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
#3 ez miért függ össze?Ha valaki szinglin belemegy kalandokba,az nem jelenti azt,hogy ne lenne hűséges.Ennyi erővel egyik pasi sem lenne hűségesnek nevezhető,mert kb az összes pasinak vannak/voltak/lesznek egyéjszakás kalandjai.
2016. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Titusztitusz ***** válasza:
63%
Semmit sem gondolok egy ilyen nőröl...Mivel társkeresési szempontbol már kapásbol szóba se jöhetne egy ilyen nő...Szóval még odáig se tudna eljutni a dolog,hogy egyálltalán mérlegelni kezdjek bármit is...
2016. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem akkor csinálja, amikor már összejött valakivel, akkor nincs probléma.
2016. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
erről csak annyit, hogy én se járok qrvázni és nem tartok fönt barátság extrákkal kapcsolatot, pedig évek óta egyedül vagyok (5éve) akkor jogosan várhatom el a másik féltől is ugyanezt a hozzáállást.
2016. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6# Termeszetesen nem parkapcsolatban kalandozik, hanem szinglikent. Ja es sose csalnam meg a parom.
2016. aug. 27. 12:47
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Vannak akiknek ez nem gond, de sokan vannak akik nem szívesen alakítanak ki hosszútávú kapcsolatot ennyire laza erkölcsű nőkkel. Amikor tartós kapcsolatot kerestem nálam is szempont volt, hogy ne egy cafkával kössem le magam. Rövidtávú kapcsolatnál viszont inkább előny a könnyűvérűség. Szóval van előnye és hátránya is. 38/F
2016. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 omba ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy nem lehet valami szexművész, ha nem tud még egy két-éjszakást se összehozni.
2016. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!