Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem megalázónak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem megalázónak, hogy a lány sosem ér rám?

Figyelt kérdés

társkereső oldalról indultunk, ő kezdeményezett, a strandot is ő (!!) ajánlotta. Egyszer lemondtam, mert rossz idő volt, erre kicsit hisztizett, hogy biztos félek vele találkozni stb.


Ő azonban azóta folyamatosan nem ér rám. Egyszer még azt is mondtam neki, hogyha szabadulni akar tőlem, akkor mondja azt, ne zargassam örökké. Azt mondta "ok, de furcsállná, ha ettől békénhagynám".


Én többet mindenesetre többet nem irok neki, nagyon megalázó ez nekem. Már volt ilyen, ottis "persze, majd találkozunk, beszélünk róla, csak nem érek rá" volt. Most légyszi ne gyertek azzal, hogy "nem akar semmit", mert megkérdeztem, és nem mondta hogy nem, és többször mondta, hogy jól érezte magát akkor.


2016. aug. 27. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Talált egy nálad jobb képű pasit.
2016. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már vagy 4x kiírtad... Mi sem tudjuk, hogy mit akar a lány, de ha nem ér rád soha, az nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy ráérne, csak nem rád. :/
2016. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég fura, de lehet, hogy tényleg nem ér rá. A második ilyen után sztem azt kellett volna mondanod, hogy oké, akkor legközelebb te mondasz időpontot. Az elől nem lehet kibújni.
2016. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

""ok, de furcsállná, ha ettől békénhagynám"


Ebből nekem az jön le, hogy a folyamatos rád nem éréssel arra akart célozni, hogy nem érdekled már. Viszont a "nem érdekelsz" meg fura lenne neki, mert nem hiszi, hogy ennyi elég lenne ahhoz, hogy lerázzon.

2016. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!