Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy itt gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt gyakorin nem találok normális barátot? Mélyen vallásos ember vagyok ez a baj?

Figyelt kérdés
33/L

2016. szept. 1. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj... Igaz, hogy barátkozni se akarok senkivel. :D Magam legjobb barátja vagyok.
2016. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Talán pont amiatt, mert mélyen vallásos vagy és az ebből fakadó ignoranciádra nem igazán kíváncsi senki.
2016. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem rá senkire a vallásom...és nem hozom szóvá csak ritkán

Vasárnaponként járok templomba és szoktam otthon imátkozni.De ennyi.

2016. szept. 1. 18:50
 4/12 anonim ***** válasza:
párt keresel,vagy csak barátkoznál?
2016. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem arra értettem, hogy ráerőlteted valakire. Hinni egy dühöngő vén szakállas fasziban, aki a háttérben irányítja a világot és célja van minden egyes személyjel.. már ez önmagában kizár egy rakat racionális dolgot. A háttérhatalmi zsidókban hinni is pont ugyanilyen baromság.


Sok mindenben lehet hinni (lásd én is azt gondolom hogy az univerzumot valaminek teremtenie kellett, de megnevezni nem tudom, mert nem lehet a mi tudásunk itt véges)és elismerem a spiritualitást, de vakon hinni egy ilyen dologban... minthogy, ha kiverem otthon vagy, ha házasság előtt szexelek akkor nekem helyem van a pokolban?


Kérlek.. Én most nem akarlak sértegetni, de valszeg sikerült. Szóval próbálkozz hasonlóan vallásos emberekkel a templomban mondjuk..

2016. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék olyannal. Bàr nem hiszem hogy ez első ránézèsre kiderülni bárkiről is.
2016. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha szeretsz cocózni jöhetsz
2016. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Talán mert ez nem társkereső oldal.

Amúgy 33/L?? Lassan középkorú nő leszel.

2016. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha valaki vallásos, amíg nem akarja rám erőltetni, meg nem annyira megrögzött, bigott, hogy ez is bűn, meg az is bűn az "Úr" szemében.
2016. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

először privizni akartam és megkérdezni hogy milyen vallású vagy mert egyébként én is nagyon vallásos vagyok....de esetleg majd akkor mikor a többi egyéb privis kandúrt már szélnek eresztetted :-)

30F

2016. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!