Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos külsejű férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos külsejű férfinak összejöhet egy ilyen átlagos lány, ha árufeltöltő a Tescóban, viszont jó a humora, empatikus, kedves, figyelmes?

Figyelt kérdés
[link]
2016. szept. 5. 16:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni, sokszor egy ronda nőnek is fullos pasi kell, de előfordul ennek az ellenkezője is.


Próbálkozni kell és nem összetörni a visszautasításoktól.

2016. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én ezt már inkább szépnek mondanám, mint átlagosnak, de hogy összejöhet e, nem tudom. Nincs kizárva.
2016. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

[link]


kb ilyen átlagos pasira gondolok

2016. szept. 5. 16:46
 4/23 A kérdező kommentje:

"Én ezt már inkább szépnek mondanám, mint átlagosnak,"


Nézz körül, ma Magyarországon az átlagos nő szép... Nagyon ritkán látni utcán buszon ennél rondábbat.

2016. szept. 5. 16:47
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem valószínű,tekintve, hogy ez a lány szép, a linkelt pasi viszont szerintem nem átlagos. A tescós árufeltöltő munka diákmunkának még jó, de felnőtt férfi csajozási esélyeit erősen rontja.
2016. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Elnezest,de a ferfi nem "atlagos".
2016. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha neked ez az átlagos külsejű lány, és az átlagos külsejű pasi, akkor nem valószínű...
2016. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

baromi sok férfi akar ilyesmi nőt, mert szépnek szép, viszont messze nem díszpitsa kategória, szóval sokan boldogak is lennének vele és kényelmesen is éreznék magukat.


Szóval konkurencia lesz, minél előbb próbálkozz be.

2016. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"Elnezest,de a ferfi nem "atlagos"."


Akkor milyen? Milyen egy átlagos pasi?

2016. szept. 5. 16:57
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem. Mert ez a nő szép, nem pedig átlagos. Nézz körbe az utcán (ne a Fashion Streeten mondjuk), metrón... az átlagos lány messze nem ilyen. Csak így könnyű megideologizálni, hogy jaj, hát énnekem az átlagos is elég.


A pasas meg tényleg átlagos, legalábbis szerintem. Abból közép vagy alsó kategória.


Ja és amellett a képen látható lány nagyon tiptop, csinos, sminkel, igényes (kb, azért mondod, hogy átlag, és nem hű, de top nő, mert nem pakolja ki mindenét és nem egy plázacica meg nincs felfújt szája...) ... a pasasról ez már annyira nem mondható el. Mondjuk ha levágná normálisra a haját meg nem sportdzsekit venne fel városba, már jobb lenne az összkép.


De most komolyan egy szinten érzed a kettőt?


De ha mindezt félretesszük, még akadhat ilyen szép lány is, akinek bejön ez a fiú.

2016. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!