Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az extrémebb, feltűnőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az extrémebb, feltűnőbb stílusú lányoknak milyen férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 12:59
 1/6 anonim válasza:

Hát én tele vagyok tetoválásokkal és piercingekkel, lehet ilyesmire gondoltál :D


Nekem nem a hozzám hasonlóak, inkább a visszafogottabbak, visszahúzódóbbak jönnek be.


Ha a párod pont olyan mint te az baromi unalmas, persze azért a nagyon éles eltérések sem jók.

2016. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 ezt jó olvasni... eddig nem is próbálkoztam ilyen nőknél.
2016. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mert az olyan férfiak amit írtam általában nem is tetszem :P
2016. szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan nőm amúgy volt már, aki iszonyat feltűnően öltözködött. Sacc az utcán idegenek csak azért leszólították, hogy mi ez a ruha. És ő is ezt mondta, hogy nem szeretné, hogy én is olyan legyek mint ő, jó ez, hogy én meg totál minimál vagyok, tök mintátlan egyszínű póló, nadrág. De nem gondoltam, hogy a tetoválásoknál, piercingeknél is van ilyen...


Szerintem lehet bejössz nekik, csak ők is azt gondolják, hogy neked a másikon is az kell, hogy ugyanolyan legyen mint te :D ördögi kör.

2016. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tetkós, piercinges, színes hajú, elég kirívó stílusú lány vagyok (ha tényleg ilyesmire gondoltál). Külsőleg elég sokféle pasi bejön, az egyszerűbbektől a kicsit extrémebbekig, bár öltözködésben sok minden taszít egy férfin: túl mélyen dekoltált felső, rózsaszín, neon színek, répagatya...stb. Stílusra leginkább a kissé "rockeres" kinézetűek jönnek be (pl: fekete farmer, egyszínű, vagy skótkoskás ing, tornacipő/bakancs). Belegondolva, nem igazán volt olyan párom, aki hozzám hasonlóan ki lett volna varrva, vagy lett volna piercingje...mondjuk semmi gondom ezekkel, de kevés pasinak állnak jól.
2016. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én teljesen átlagos nő vagyok, de nagyon tetszenek a tetovált emberek, persze csak akkor, ha igényes tetoválások vannak rajtuk, nem pedig semmitmondó nonfiguratív "unatkozomvarrjálrámvalamit" stílusúak.

Szeretem a vad, feltűnő férfiakat ... illetve szeretném, de úgy vettem észre, a magamfajta egyszerű nők társaságát nem keresik. Pedig, ha ilyen ember lenne mellettem, én is sokkal szívesebben festeném feltűnő színűre a hajam vagy megcsináltatnám a tetoválást, amit már jó pár éve megterveztem :-)


35/N

2016. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!