Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha mindent megteszek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha mindent megteszek a külsőmért, hogy lehet hogy párkapcsolatom nincs?

Figyelt kérdés
Mindent megteszek azért hogy jobban nézzek ki, és tetszek a férfiaknak. Sosem voltam kövér de fogytam 4 kg-t is. Most 169 cm és 50 kg vagyok. Jó ruhákat veszek magamra, és sminkelni is szoktam magam, amit nem viszek túlzásba. Valamiért még se keltem fel senki figyelmét.
2016. szept. 9. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok.
2016. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dreamer88 ***** válasza:
23%

Valoszinuleg mindig akad a kozeledben egy csinosabb vagy dogosebb no aki elvonja toled a pasik figyelmet.

Ha te valaszthatnal ket pasi kozul, te is tuti a jokepubb fele vonzodnal.


Nagyon egyszeru a megoldas.

Ha megtetszik neked egy pasi, lepj oda hozza es kezdj el beszelgetni ;)

2016. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Akkor az 1. házifeladat kész.

A 2. Most a párkapcsolatért tegyél meg mindent!DD

2016. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Az még véletlenül sem jut eszébe senkinek, hogy a külső csak egy tényező? Emellett van sokkal fontosabb momentum is a jól működő párkapcsolathoz, mégpedig az, hogy emberileg is alkalmas legyél egy kapcsolatra, ne csak külsőleg.
2016. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Én nem sminkelem magam és a kinaiban vásárolok ruhát. Nem vagyok kövér se sovány. Átlagos testalkatú nő vagyok. Ráadásul nem vagyok A kategóriás nő sem. Nem szoktam a férfiak után futni. Mégis mindig megtaláltak. És egyik pasim sem volt ronda. Persze mostmár házas vagyok és van egy kislányunk.

29N

2016. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert a külső kevés. Ha ezt nem tudod, akkor már meg is van a válasz. Az intelligencia és a kisugárzás sokat számít a normális férfiaknál / nőknél. Aki képes csak a külsődbe beleszeretni, az olyan nagyon értelmes nem is lehet.
2016. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem írtad, hogy mennyi idős vagy, ez is nyilván behatárolja a lehetőségeidet.

Én is igényes, csinos nő vagyok, rendezett külsővel és körülményekkel- viszont már nem huszonéves, hanem 39, elvált.

Nem csak és kizárólag a külső és a szép ruha az, ami számít.

Az sem mindegy, hogy hol, mennyit mozogsz emberek között.

Ha te is jellemzően autóval közlekedsz mondjuk az iroda-otthon útvonalon, mint pl. én, akkor persze, hogy eleve megint szűkebbek a lehetőségeid, akár a főváros közepén is.

Meg persze az is lehet, hogy egyszerűen néha szerencse kérdése az egész, hogy pont akkor nézz fel, amikor valaki rád mosolyog stb.

2016. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Kisugarzast nem lehet sminkelni.
2016. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

Én huszonéves vagyok, hasonló paraméterekkel, hasonlóan odafigyelek a külsőmre. Két éve randim sem volt...

Kisugárzás? Intelligencia? Mindig van valaki jobb? MINDIG??? Máskor meg azt a tanácsot osztogatják, hogy fogyjál le, meg vegyél szép ruhákat, akkor majd sorban állnak a férfiak... Ja, csak utána megint jön valami kifogás, miért nem vagy elég jó...

Nyilván csakis bennünk van a hiba és az itteni férfiak is folyamatosan próbálkoznak mindenkinél sikertelenül, nem csakúgy mondják... Biztosan csak mi várjuk a sült galambot, míg ők megizzadnak a kezdeményezésben...

2016. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Na persze. Mert a jó nőket kerülni szokták az alfahímek meg az atomkanok. El is hiszem a mesét...
2016. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!