Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy normális párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy normális párkapcsolatom, ha nem tartom olyan intelligensnek a nőket mint a férfiakat?

Figyelt kérdés
Nem szeretem játszani magam, nem szeretem isteníteni a nőt. Nem ilyen kapcsolatra vágyom, de a békesség érdekében akár ezt is megtenném már.
2016. szept. 9. 20:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Hímsoviniszta hozzáállással soha!

Ki mondta neked,hogy egy nő nem lehet olyan intelligens mint egy férfi??

2016. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
14%
Én ezzel úgy vagyok, hogy a nőket nem az eszükért szoktam szeretni.
2016. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Ha tudnád, hogy hány férfinál intelligensebb vagyok.. Nyilván vannak nálam jobb férfiak, de azért nem kell túlzásokba esni. Egy nő is lehet intelligens.
2016. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%

Ezzel a hozzáállással butább vagy, mint a legtöbb nő, akit ismerek. ;)

És elég kevés nő tartja vonzónak, mikor egy ostoba pasi okoskodik, és őt lenézi.

Gondolom a következtetést ebből a két információból le tudod vonni egyedül, a nagy eszeddel.

2016. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2016. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes nőkkel találkozhattál eddig.. Amúgy lehet így is normális párkapcsolatod, persze. Ha egy nálad egyértelműen intelligensebb nővel akadsz össze. Persze csak ha az egód megengedi, hogy elismerd. Ha a saját köldököd nézegetésén kívül egyébre nem vagy képes, akkor sose fogod észrevenni az értelmes nőket. Akkor viszont nem vagy valami intelligens, és nem is kell neked intelligens nő se.
2016. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom, de szerintem is van benne valami. Ha megnézed a komolyabb tudást igénylő munkákat, jó ha 50 férfire jut 1 nő.
2016. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
7# Nem kell ledegradálni a nőket! Ha ennyire "hülyének" tartjàtok őket akkor legyetek boldogok együtt,férfiak!
2016. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

#7

És azon elgondolkoztál már, hogy egy nő >>komoly<< karrierjét nagyban meghatározza például egy gyerekszülés? Mondjuk te is kihordhatod a gyereket az asszony helyett. Szatyorban, mint Loretta a Brian életében.. Barom.

2016. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Szóval te magadat úgy nagyjából minden nőnél intelligensebbnek tartod? LOL No copmment. Made my day.
2016. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!