Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Máshol tényleg ismeretlenekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshol tényleg ismeretlenekkel szokás randizni és összejönni? De hogyan?

Figyelt kérdés

Az ismerősi körömben nincs olyan pár, akik úgy ismerkedtek volna meg, hogy randizni kezdtek. Szüleim is általános suliból ismerik egymást és huszonévesen jöttek össze, az ő baráti társaságukban is kb ez van, általános vagy középsulis ismerősök jöttek össze.

Az én baráti körömben most gondolkozok, hogy ki mennyi ideje ismert a párját, mielőtt összejöttek: a legtöbben 3-4 éve, de van, aki tizenakárhány éve.

Nálunk soha fel se merült, hogy ismeretlennel jöjjön össze bárki, lényegében itt az oldalon szembesültem vele, hogy ez létező dolog, nem csak a filmekben van, ezért nekem ez nagyon fura szokásnak tűnik..

Gólyatáborban gondoltam kipróbálom, igyekeztem közel kerülni egy sráchoz, aki még valamennyire szimpatikusnak tűnt, majdnem a csókig jutottunk, de annyira bizarr volt az egész, hogy nem is ismerem őt, nincs semmi közös múltunk, hogy inkább nem mentem bele.

Nálatok ez tényleg működik? Hogyan? Olyan fura :D


2016. szept. 11. 09:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg így van, akkor én lehúzhatom magam, mert nem igazán vagyok jóban a gyerekkori lány ismerőseimmel. Nagyon utálatosak voltak, és elhidegültem tőlük.
2016. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
nekem meg az totál fura, amit te írsz :O :D
2016. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha az emberek nem ismerkednének ismeretlenekkel, akkor én sem léteznék. A szüleim is így ismerkedtek meg anno 30x éve. :-) Ez már egy nagyon régóta létező jelenség. Ha a gyerekkori ismerőseim közül kellene találni valakit, nagy bajban lennék. Középiskolában az osztályban kapásból 5-ször annyi lány volt, mint fiú. :-)
2016. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Kétfajta ember van ilyen szempontból:


Vannak akik el sem tudnának képzelni párkapcsolatot olyan emberrel, akit nem ismernek már egy ideje.


Illetve vannak azok, akik csak ilyen emberekkel tudnak elképzelni párkapcsolatot, mert ha valaki hosszabb ideje nem keltette fel az érdeklődésüket, akkor úgy gondolják, hogy később sem fogja.

2016. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Dreamer88 ***** válasza:

Ismerős történet.

Sok embertől hallom hogy nem is azért voltak valahol hogy ismerkedjenek és mégis megismerték a későbbi párjukat.


Szerintem azért sikeresebbek az ilyen fajta ismerkedések mert egyik félen sincs nyomás.


Ha netes társkeresőn rád ír valaki és találkoztok mindketten tudjátok hogy a másik kapcsolatot szeretne (jobb esetben) és tudat alatt nyomást érez valamelyik (vagy mindkét) fél hogy vajon megfelel-e a másiknak.


A te általad leírt véletlen ismerkedéseknél nincs ilyen. Ott egyik fél sem akar először semmit, csak jól érzik magukat együtt. Csak az után merül fel a lehetséges kapcsolat hogy már kialakult egy kölcsönös, baráti szimpátia.


Ez csak az én véleményem, de kíváncsi vagyok mit mondanak mások :)

2016. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5

Pontosan, plusz így látjuk, milyen a másik valójában, nem pedig azt, hogy hogyan tud színészkedni, most pár randi alatt akárkinek hazudhatja magát


Ne értsetek félre, ha valakinek működik így, akkor szuper, nem is fogok senkit lepontozni meg ilyenek, egyszerűen nekem ez annyira elképzelhetetlen :D

2016. szept. 11. 10:11
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
Ez a kérdező sem tanult meg válaszolni a privátokra. Sok ilyen nyafka van itt.
2016. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 aperitif ***** válasza:
Akkor én nehezített pályán mozogtam, mert lányiskolába jártam, igen hamar rákényszerített az élet, hogy ismeretlenekkel ismerkedjem. Nekem ez nem jelent problémát, hiszen a nevében is benne van: ismerkedés. Mire ez megtörténik, már nem vagyunk ismeretlenek egymásnak. A közös múltat meg együtt alakítjuk ki.
2016. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki él burokban, elzárva a külvilágtól. Volt olyan barátnőm, aki a saját kis településén kívülről senkit nem ismert. Rettentő naív, tapasztalatlan volt minden téren. 19 évesen még mindig le volt ragadva az általános iskolai osztálytársaknál. Az egész ismerősi köre ilyen ezer éve ismert emberekből állt, akiknek egyesével szervezte a szülinapjaikat. Így az egész élete abból állt hogy mások életével foglalkozik, és semmi új nem történik vele.

Én pl nem tudnám elzárni magam attól a lehetőségtől, hogy legyen ausztrál, vagy ázsiai barátnőm, aki nem beszél magyarul, és persze közös ismerősünk sincs.

Az iskola társakat aznap felejtettem el, amint elmentem egy másik helyre... nekem ennyit értek.

2016. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Ez a kérdező sem tanult meg válaszolni a privátokra. Sok ilyen nyafka van itt.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.

# 7/9 Időpont ma 10:19"


Mert?? Ha valaki ír neki, akkor kötelező visszaírnia? Merthogy? Mi jogon várod el, hogy egy vadidegen ember beszélgetést folytasson veled, amikor k***rvára nem érdekled? :) Magyarázd el nekem kérlek :). Ettől még nem lesz senki se bunkó, vagy nyafka mert nem kiváncsi rád. Nem várhatod el az emberektől. Szerintem nálad eléggé gondok vannak. érdekes, én még senkinek nem küldtem privátot, és jópáran vagyunk még így. Ajánlom, próbáld ki azt az ismerkedési formát, ahol az arcodat meg a teljes nevedet is tudod vállalni az elküldött üzenetek tartalmához! :)

2016. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!