Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen csevegő- és társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csevegő- és társkereső oldalt tudtok javasolni? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

Olyan oldalra gondolok, ahol:

- nem unatkozó tinik gyülekeznek, de lehet velük két értelmes szót váltani s nem tetű lassú, mint a chat.hu

- ami nem kifejezetten arra megy hogy szexpartnert találj, aminek annyi az esélye, mint 1:1000000-hoz (Tinder, Happn)

- ahol nem kell azért is fizetni, hogy leírd a nevedet s tele van kamuprofilokkal a profitmaximalizálás érdekében (pl. Badoo)


Szóval egy olyan oldalt, ami:

- a célt szolgálja: ismerkedés, társkeresés

- s teszi ezt anélkül, hogy feleslegesen húzza az idődet kamuprofilokkal

- meg azzal, hogy fizess, fizess, ja meg fizess, ha meg akarod tudni, hogy a kiszemelt kamulánynak/fiúnak mi a csillagjegye

- ill. ami nem prostik hirdetéseit tartalmazza.


Remélem, nagyjából érthető, hogy mire akarok kilyukadni.


Köszi



2016. szept. 11. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
korod? Nemed?
2016. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az valóban hasznos lehet. Kösz.


F35

2016. szept. 11. 10:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne.

25/N

2016. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok helyen lehet ismerkedni!

élőben,neten szinte mindenhol,értelmes ember,jó ember viszont nagyon kevés van! :( sajnos!


Sok ismerősöm neten talált társat,chat.hun,badoon,love.hu,páratlan.hu,ismeretlenek.hu,gyakori...

társkeresés céljából szerencse kell,hogy 2 ember találkozoon,neten és élőben egyaránt szerencse kell hozzá!


Szerintem is rosszak a kifejezetten társkereső oldalak sok a fizetős,kamu emberek.

Sokat kell beszélgetni egy emberel,előbb utóbb kiderül ki a valós,ki az aki nem valós ember,előbb utóbb minden kiderül hidd el!



Sok szerencsét kívánok! 30N

2016. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez az oldal is alkalmas rá, mivel nem látod a másikat, csak a kommentjei, kérdései alapján elegyedsz beszélgetésbe. Szóval szerintem tudatosan így keresgélni nem vezet jóra, mert erőltetett lehet. Amúgy leginkább Facebookos csoportot javasolnék, de zárt csoportot, ott általában csak kulturáltabb emberek a tagok, illetve csak a csoport tagjai láthatják a bejegyzéseket, azok szólhatnak hozzá, külsősök nem. Ha nem találsz ilyen csoportot, hozz létre magad! Én pl egy kisvárosban élek, létrehoztam pár napja a ........ láttalak nevű csoportot, ugyanúgy mint a Szegeden láttalak, Budapesten láttalak, de ebből is látszik, hogy abszolút nincs fantáziája az embereknek, mert még senki sem akart csatlakzási kérelmet beadni, pedig nem egy községről van szó, hanem egy majdnem 20 ezres városról. :D
2016. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem írhat az, aki 21-25 év közötti srác, és ismerkedni szeretne, elsősorban barátilag.
2016. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most próbálgatom a Twoo-t. Elég furcsa, hogy tök véletlenül a csajok/nők 90%-a szép. Ez túl szép, hogy igaz legyen. Szinte már majdnem hihető. :)


Tapasztalatok?

2016. szept. 11. 11:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.
2016. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A twoo egy algoritmus alapján működik...

A lényege az minél többen nyomnak rád tetsziket annál jobb mutatót kapsz és a jobb mutatójú lányokat dobja fel neked...

Szóval ha nagyon sok a "szép" lány az nem feltétlen nyomott rád igent.

Ellenben "átlag vagy csúnya" lány (a szépség relatív mindenki mást tart vonzónak) folyton nyomja rád a tetsziket azzal téged feljebb nyom a ranglistán.

Akkor hozzátartozik az algoritmushoz az is h szinte hasonló arcformájú alkatú lányokat kapsz elvétve egy teljesen kirívót... A program az előző tetszikeléseidet is nyomon követi ez alapján igyekszik neked kínálatot felmutatni.

Szóval néha nyomj egy tetsziket egy teljesen eltérő lányra és idővel jönnek az egyezések bár sokszor olyan lányokkal aki neked nem eseted, vagy kitudja... :D

2016. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
okcupid
2016. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!