Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő eddig folyton elutasított, most viszont közeledne felém akkor szinte biztos hogy ki akar használni?

Figyelt kérdés

Van egy nő ismerősöm, 5 éve ismerem és próbálkoztam is nála többször is, de mindig elutasított csak barátot lehetünk dumával. Pár hete rám írt facebookon és úgy tűnik, hogy nyitott lenne az ismerkedésre velem. Elmondta, hogy azóta lett egy kislánya akit nagyon szeret, az apja kiköltözött angliába és gyerektartást se fizet neki, stb.


Kicsit fenntartással vagyok iránta, mivel nekem ez kicsit átlátszónak tűnik. Nem lehet, hogy csak pótapuka kellene neki,aki segít eltartani a gyerekét? Úgy értem, ha komlyan érdeklem mint férfi, akkor eddig ezt miért nem jelezte, sőt ő maga mondta régebben, hogy csak barátságot érez irántam. Esetleg van olyan, hogy most hirtelen mégis vonzódni kezdett felém?



2016. szept. 11. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ne legyél hülye...Persze, hogy csak pót apát keres a gyerekének. KI NE KEZDJ VELE, MERT SAJÁT MAGADDAL CSESZEL KI!
2016. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Van sok pénzed, ha igen, akkor a nő tud róla? Ha mindkét kérdésre igen a válaszod, akkor a nő valóban ki akar használni.
2016. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a kérdést olvasnám, nem mondanám, hogy tuti a kihasználás.

Viszont ha így kezdtek "ébredni az érzelmei", hogy Hát Janikám képzeld, gyerektartást se kapok... Kerüld el nagy ívben.

2016. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
ki hat viccelsz? az igazi apuka le lepett most meg jo lennel neki.... hanynom kell a noktol....
2016. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a fő kérdésre azt mondtam volna, hogy nem biztos. Lehetett akármi, ami miatt visszautasít éppen, én is jártam így. A kiegészítéssel viszont már azt gondolom, hogy igen.
2016. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Térdig járok ugyanebben a lecsóban:használ-szeret,használ-szeret,ahogy az érdek kívánja.Ha az elején csak barátnak kellettél,most se férfiként tekint rád! KERESS EGY HASONLÓ SZTORIT,ÉS NÉZDD kívülállóként.Nem általánosítottam, ezzel kapcsolatban így érzek.
2016. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A legböszmébb Feri ***** válasza:
61%
Kúrd le, aztán lapát. Ha jó nő, egy dugást mindenképpen megér. De be ne szopasd magad vele.
2016. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagy csóró. Én 3.14 hegyeket vehettem volna a pénzből amibe a házasság + a kölkök kerültek. A házamból a fogkefémmel távoztam. Folytathatnám a sírást. olyan nő kölkét eltartani, aki csak egy ATM-et lát benned?
2016. szept. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!