Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alfa férfi az akinek vannak elvárásai, szabályai a nőkkel szemben, a béta akinek nincs? Akkor a külsőmmel lenne a gond?

Figyelt kérdés

Sok ilyen könyvet olvastam már a témában. Amikor kép nélkül beszélgetek, ismerkedek nőkkel akkor sorra kapom a bókokat, amikor elkezdem sorolni, hogy mik az elvárásaim, és milyen szabályaim vannak egy nővel szemben egy akár alkalmi akár komoly kapcsolatban. Erre többnyire meg szoktak őrülni, és nem győznek magukkal a kíváncsiságtól, ki lehet ilyen markáns, magabiztos, alfa férfi.

A képek küldésénél szokott a probléma lenni. :D


Mit tegyek ha a lelkem mélyén alfa hím vagyok, de a küldőm nem olyan impozáns?


2016. szept. 11. 22:31
 1/9 Dreamer88 ***** válasza:
37%

Köszönöm, lefekvés előtt jól esett röhögni egyet :D


Az igazi alfa a jellemével hódít. A magabiztosságával és a humorával.

Nem törődik azzal ha a külseje nem jön be a nőnek elsőre. Olyankor még jobb dumákkal áll elő vagy megy a következőhöz.

2016. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel!
2016. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dreamer88 ***** válasza:
54%

Csak hogy hasznosat is irjak.


Humor.


Jó humorral nagyon sok mindent el lehet érni a nőknél. Mondjuk élőben hatásosabb mint neten keresztül.

2016. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a netes társkeresők ilyen téren elég rosszak, mert alapvetően csak a kép alapján szelektálódik a dolog nagyrészt, még így is, és nem a valós skilljeid alapján. Vagy míg élőben lehet lehengerlő is lenne a dolog, de neten meg lát tőled egy képet, és az alapján lőttek is az egésznek. Na meg nem mindegy, hogy milyen az a fotó, mert lehet rosszabbat ad vissza, mint amilyen a valóság.
2016. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyu, csinalok Rolad fotokat a telommal! Ez egy csoda! Egy bun ronda noismerosomrol gyonyoru spontan kepek vannak ! Mindenfele szuro van rajta.

En sok even at utaltam, ha fotoznak, mert minfig ronda lettem a kepeken. Kideritettem, h eloben szepnek/dogosnek tartanak es a telomon is vegre szep vagyok!

N

2016. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Az alfa férfi a közbeszédben a kigyúrt, pénzes, öntelt és kivagyi helyimenőcsávót jelenti, akinek kimeríthetetlen a potenciája, és úgy cseréli a nőket mint más az alsóneműjét.
2016. szept. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem miért akarnak sokan "alfák" lenni?Nem azért bunkók mert ez bejön a nőknek,hanem mert összefügg az agyi funkcióikkal.Lásd buták mint a tök.Kérdem én miért kell elhülyülni?A bolond a bolondot vonza.Egy nő minnél jobban kifesti magát annál kevesebbet ér.Ugyanis az élet kompenzál.Mivel nincs belül semmi megnyerő a csajban ezért a külsejével kompenzál.Az alfák meg ezekre hajtanak.Zsák a foltját...
2016. szept. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kellesz a nőknek, mindig a külsődben kell keresni az okot. Külsőre kell alfahímnek lenni, nem a lelked mélyén.
2016. szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem a nőkkel szemben kell alfának lenned, hanem a férfiak közt. Ennek nincs köze a nőkhöz. Mondok egy példát...Egy férfiakból álló társaságból általában kitűnik ki az "alfa", kire figyel a többi férfi, mennyire domináns...Szóval nem attól függ, hogy te hogyan viselkedsz a nőkkel. Az, hogy vannak elvárásaid nem azt jelenti, hogy alfa vagy, hanem azt, hogy attól mert nyomi vagy külsőre (már bocsánat) szeretnél igényes barátnőt. ennyi.
2016. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!