Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltettem magam tegnap a tinderre lett is azonnal 3 egyezésem de amikor ráírok egy lányra, hogy szia vissza ir hogy szia, utána írok neki valami szépet és onnantól nem ír nem értem ezt a programot?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
:D
2016. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A valóságban is így szoktál odamenni a csajokhoz, hogy

Te: Szia!

Ő: Szia!

Te: Szép a szemed.

...?


Ugyanazt mond nekik amit a valóságban is mondanál egy beszélgetéskor egy csajnak akivel ismerkedsz.

2016. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem irok nekik sablon szoveget de nem ertem ezt a programot xd ha nem akar irni akkor toroljon ki az egyezesbol
2016. szept. 26. 18:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs fent róla olyan kép amin látszanak a szemei, akkor inkább ne írd, hogy szép a szeme, mert azt fogja gondolni téves az üzenet :D
2016. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Írj neki valami mást, ne azt amit amúgy is 10-ből 8 férfitől hall mindig. Legyél kicsit kreatívabb, találj ki valami JÓ nyitómondatot, ami elkezd egy beszélgetést.
2016. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Igazából a többséget teljesen hidegen fogja hagyni, hogy mit írsz. Ha elég jól nézel ki, akkor úgyis visszaír. Az más kérdés, hogy egyezést volt, mert egy csomó pasira rányomott, hogy legyen miből válogatni. Aztán, ha már beszélget 2-3 sráccal a lány és ráírsz, de ők jobban néznek ki, akkor nem fogod érdekelni.

A tinder nem egy kulturális társkereső, hanem egy külsőn alapuló.

2016. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a program hibája, ha az emberek nem tudják, azaz inkább nem akarják tudni használni. Sokan sajnos még nincsenek azon a szellemi szinten, hogy felfogják, hogy attól, hogy az interneten keresztül történik a kommunikáció, még ugyanúgy emberi lénnyel beszél, és nagyjából ugyanazok a szabályok vonatkoznak rá, mint az élőszavas beszélgetésre. De valamiért azt hiszik, hogy ha nem szemtől-szemben áll előtte a légtérben az ember, akkor az már nem is igazi beszélgetés. Vagy az ilyenek élőben is ezt csinálják? Egyszercsak fogják magukat, és szó nélkül elsétálnak, miközben dumálnak valakivel?
2016. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van ! Érdekes egy program meg kell hagyni :) most már ha egyezünk legyen téma mit érek vele ha látom hogy párban vagyunk igy 25 évesen. Akkor legyen miről beszélni , meg a másik hogy én kérdezek ő válaszol. Forditva semmi ...
2016. szept. 26. 20:22
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
#6-os vagyok: Aki lepontozott, az kifejtené a véleményét és elárulná, hogy ha a tinder nem külső alapján működik, akkor miért kell hozzá kép és ugyanazzal a szöveggel, de más képpel miért lesz az egyik profilon egy csomó érdeklődő és a másikon nem? Kíváncsian hallgatom! :)
2016. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
6 os neked teljesen igazad van nekem is volt egy félig meddig sikerült képem kevesebben találtak meg mosz meg bőr kanapén ülve alakulgatnak:)
2016. szept. 26. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!