Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj, ha 31 eves koromra nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha 31 eves koromra nem volt meg soha kapcsolatom egy lannyal sem?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, el kell fogadnom, hogy nekem ez a sorsom.

2016. szept. 27. 14:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha te úgy érzed hogy baj akkor az. Szerintem nem gond. Ha kiváncsi vagy milyen a szex akkor fizess be egy qrvához és azt is letudtad. Lehet nem is fog tetszeni.
2016. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
nem kell elfogadnod, inkább azon kell elgondolkodj, hogy miben változtass magadon, ha így nem megy
2016. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
változtass az életeden/magadon más megoldás nincs :)
2016. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem előny. Tapasztalatszerzésre még lesz időd prákapcsolatilag, de a szocializálódásoddal komoly gondok lehetnek. Nincs olyan, hogy el kell fogadnod a sorsodat. Vagy van tököd cselekedni, vagy nincs, ennyin múlik.
2016. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

dehogy qrta el az életét.


Szocializálódás miért is függ össze azzal, hogy nem volt bnője?


Nekem se volt, mégis emberekkel dolgozom és meg is tudom értetni magam mindenkivel!

2016. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Mi az oka véleményed szerint, hogy ez így alakult?


Csak a külsődet ne hozd fel kérlek mentségnek, mert ez a legszánalmasabb...


1000+1 ember van a környezetemben akik nem rendelkeznek előnyös külsővel és mégis van barátnőjük/családjuk.


Ha változtatni akarsz a helyzeten, akkor tegyél érte!

2016. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
En ugy erzem, tonkretettem az eletem.
2016. szept. 27. 16:21
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

6#


nem egy dolog a munkan hulyeskedni a haverokkal meg otthon az asszonnyal problemazni.


total elter a 2 dolog.


en az elso hoszabb kapcsolatnal nagyon eszrevettem a tapasztalat hianyat, nem szexben hanem epp ilyan kinlodasokban, amikor cirkusz van te meg hideg feju kell h maradjal.

2016. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Multkor ezt olvastam:

-"ha igazán akarsz valamit,akkor azt teljesíted, eléred. Ha meg nem teljesül,akkor nem is akartad igazán"

2016. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Majd felébredsz, és az elpocsékolt időt nagy fogod bánni.


Ha szerencséd van Sosem ébredsz fel, mert iszonyat rossz átélni, de túl lehet élni, isten segit, ha kéred.

2016. okt. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!