Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki azokat a lányokat isteníti akik csak a külsőre és pénzre mennek, beképzeltek, utálatosak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 15:51
 1/10 A kérdező kommentje:
*Legtöbben
2016. okt. 5. 15:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert azok nem olyan irigyek mint te.
2016. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Én még sose láttam olyan faszit aki EZEN TÍPUSU NŐKET istenített volna...Olyat viszont láttam már rengeteget,aki mivel "adonisznak-kannak-férfinek-embernek" NULLA VOLT,és ezt ő maga is tudta magárol,hát PÉNZZEL,POZÍCIÓVAL,HATALOMMAL próbálta "elvarázsolni" a hölgyeket...Viszont ILYEN ALAKOKKAL normális nő nem szokott szóba állni,csak a te álltalad említett színtúgy értéktelen kategóriás nők,gondolom ezért látod azt sok esetben,hogy vannak akik az OLYAN NŐKET ISTENÍTIK,amikröl beszéltél...Holott valójában nem istenítésröl van szó,csak arrol,hogy EZ A TÍPUS jut csak sok palinak,jobb híján...(Persze amiröl írtam,az NEM ÉRVÉNYES azokra a nőkre,akik a külsőre buknak...Ezt a kategóriát felesleges volt a többi közzé keverni,mivel nem a többi felsorolt tulajdonság közzé való ez a kategória,és az ilyen nők...Szóval a külsőre bukó nőket nem kellett volna ennyire negatív felhanggal kezelni,és említeni...)
2016. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Vagy hamis az általánosításod vagy én nem tartozom a mindenkibe, de szerintem az utóbbi a hamis. Unalmas kérdés, unalmas embertől.
2016. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez a kérdés legalább annyira kretén, mint amikor a pasik picsognak...
2016. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
mert a nők is azokat a pasikat istenítik akik kigyúrtak, jó autóval és magas fizetéssel rendelkeznek.
2016. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert másmilyen lányokkal még nem találkoztam.
2016. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez valami tini kérdés?


A munkahelyemen az összes kedves és csinos lánynak van párja, az ilyen pénzre nyomulós cicusok meg hajtják az audis felsővezetőket, sikerként maximum azt elkönyvelve, hogy néha megcsinálják őket, de kapcsolat nagyon nem alakul nekik.

2016. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ki isteníti őket, Kérdező? Én úgy látom, hogy pont lehordják őket a sárga földig.

Hogy jóformán már csak ilyen lányok léteznek,az persze más téma...

2016. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ki az a mindenki? Ki ad ilyen nevet a gyerekének? XDXD


Mert legtöbben agymosottak.

2016. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!