Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzam még ezzel a lánnyal? Miért teszi ezt tőlem fél vagy csak pótkeréknek tart?

Figyelt kérdés

Le se irom a korom, öreg vagyok én már ehhez. De a szerelem nem válogat.

Lány 23 éves a neten ismertem meg,kb egy hónapja.

Ahogy szokott lenni néha néhai beszélgetésből, átbeszélt napok lettek azokból, átflörtölt napok. Telefonszám csere, eddig a rózsaszín köd.

Találkozni nem és nem akart találkozós kérdéseket eleinte figyelmen kívül hagyta, aztán sok dolga van (ápolónö kórházban otthon költözködnek, új házat festik....)okkal halasztotta a találkozást, ami érthető is lehetne.

Amikor egyik távoli de nagyon jó ismerősöm kiderült, hogy rokona a lánynak beszélgetésünk kezdett meghitté válni(a közös ismerősünk nagyon jókat mondott róla) egyszer bedobta, hogy találkozzunk...meglepődtem.

A találkozó napját leírnám engedelmetekkel:

Reggel jött haza éjszaka dolgozott. Nem nagyon aludt irkált, egy lényeges kérdés feltétele után hirtelen elaludt ..... aztán felébredt átment az új házba takarítani egy órával azelőtt mielőtt indult volna a busza (sejtem lányok elsö randi elött 1 órát fürdöben ülnek).Felajánlottam hozom viszem, de kicsi településen lakik

Kiment a buszmegállóba és a busz nem jött, jött a mese hogy sokszor van így, milyen rossz helyen lakik. Busz gpses ami szerint időben eljött....:(( még elvileg a buszra várt megint nagyon jól elflörtölgettünk neten. Aztán megint hirtelen eltűnt mérges volt és elaludt (én pont nem tudok idegesen aludni).

Megmondtam neki szépen ha nem akar tőlem semmit akkor szépen hagyjuk abba az egészet....

Akkor megint kedves aranyos módon nyomult neten.

Hétfőn otthon volt nem irt egy szót se egész nap. Okok új házban csináltak valamit ott nincs wifi mobilnet térerő miatt nem működött. Hihetően elmagyarázta. Megírta a télszámat küldtem valami nyálas smst nagyon értékelte.

Tegnap egész nap megint ment a netees édelgés, bejött a munkahelyem melletti áruházba elvileg gyors vásárlásra.. festékért. Rossz idő volt, felajánlotta hazaviszem, belement ha ismerőse nem ér rá akkor hazavihetem Este felhívott (ingyen beszél) egy fél órát mesélte miket vett. Amikor én végeztem akkor volt a munkahelyem melett... Telefonra visszatérve neten kedves aranyos édes cukilány. Telefonban kicsit másabb stílusu volt inkább határozott kicsit irányitós kemény lánynak tette magát. Még ugyis tetszett...ö csicsergett én hallgattam..

Amikor dolgozik nagyon sokat ir, otthonról eleinte nem mostanában igen. Mindig sok házi munkára uj házas teendökre fogja.

Ami feltünt anyukája apukájáról nem tudok semmit, anyukájának barátja van. Kicsi lányként sokáig anyuval aludt egy ágyban egy szobában. (Gondolom válás után nagyinál éltek). Nekem anyu a gyanús, mintha rátelepedne a lányra, nem hagyja ismerkedni, sok munkát ad neki. Ennek ellentéte, hogy sokat vásárolgat barátnözik fb képek bizonyítják.

Ami még lényeges kis dundi de aranyos lányka.

Szerintetek fél velem találkozni? Sokadik vagyok? Bár sokszor egész napokat átbeszélünk neten.

Slussz poén 99% hogy tényleg egyedül van, de facen kint maradt véletlenül hogy kapcsolatban.



2016. okt. 5. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Írtam privátban!
2016. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Ne légy naív.


Hiába kezdeményeztél, a lány nem találkozik veled személyesen. Jó online szabadidőpartner vagy, élvezi, hogy bókolsz neki és érdeklődsz iránta, mert növeli az önbecsülését, de ennél többet nem szeretne tőled.


Ha másképp lenne, már régen lett volna rendes randi is.


Online ismerkedésnél azt a szabályt érdemes követni, hogy 3-4 érdemi beszéletés után el kell hívni a lányt személyes találkozásra, és ha nemet mond, kitér a válasz elől vagy "soha nem ér rá", akkor elengedni, mert abból nem lesz semmi.

2016. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahhjaj, hagyd a lányt!


Ennek az egész sztorinak nagyon kamu szaga van...


Mondjuk, ha nagyon bejön, akkor esetleg megér egy találkozót, hogy valóban bejöttök-e személyesen is egymásnak.

Mondjuk amilyen tempóban haladtok, nem hiszem, hogy a találkából karácsonyra lesz valami.


Tapasztalatból mondom és nőként. Ne pazarold ilyenekre az időd, mert ez idő alatt akár normális lánnyal is összefuthatsz.

És nem bántásból, de ez a lány még elég kiforratlan személyiség.

2016. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akit érdekel a folytatás: ma este megint hivott megint vagy 1órát csacsogott. Rákérdeztem okosan az a baj hogy a válasz még rafináltabb volt. Azt mondta haladok, azért mondtam hogy ez tul lassu. Én többet biztos nem keresem. Köszönöm a válaszokat
2016. okt. 5. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!