Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az, hogy a nagymellű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy a nagymellű lányokat szeretem?

Figyelt kérdés
Tudatosan kerülöm a kis mellű lányokat, mivel komoly párkapcsolatot keresek, mégis egy kapcsolatban zavarna ha nem lenne nagy melle a barátnőmnek! Mindenkinek van valami, ami izgatja, nekem ez! Mégis ha szóváteszem, akkor megkapom a magamét! Egész jóképű, jó idomokkal rendelkező srác vagyok, akkor miért baj ha nagymellű bnőt szeretnék?
2016. okt. 9. 14:34
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
47%

akkora baj, amekkorát te csinálsz belőle!

Ha hiszel másoknak, magadnak hiszel... szóval ne higgy el mindent!!

2016. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
80%

Ez nevetséges.

Az általam ismert legkövérebb ember annyit mozog, hogy nem hiszem, hogy sokan tudnák überelni. Csak tudod beteg lett, bármilyen hihetetlen.

Épp annyira tehet róla, mint valaki a mellméretéről.

2016. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
60%

Miért lenne baj..?Olyan lánnyal vagy,amilyennel szeretnél lenni :) Te dolgod,csak ne sértegesd a kisebb mellű lányokat,mert sok pasinak meg pont az jön be.

Ez nagyjából olyan,mintha én azt mondanám,hogy csak nagy farkú pasival akarok lenni :D Ami egyébként igaz is,de sok pasinak sérti az egóját egy ilyen kijelentés(nyilván a kisfarkú pasikét,tudom,hogy nem tehetnek róla).Épp ezért nemis mondom soha,de nekem akkor is számít a méret,mert teljesen más érzés egy nagy,mint egy kicsi.Ugyanígy,ha neked a nagy mellek tetszenek,akkor csak nagymellűek közül válogass.Probléma megoldva.

2016. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

A vége lemaradt. Szóval oké, ne legyél kövér emberrel, ez a te döntésed, a nagymellű nő meg a kérdezőé.


Senkit nem érdekel, hogy ki mi alapján válogat.

2016. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
20%

"Az általam ismert legkövérebb ember annyit mozog, hogy nem hiszem, hogy sokan tudnák überelni. Csak tudod beteg lett, bármilyen hihetetlen.

Épp annyira tehet róla,..."


1. és miket, mennyit, milyen rendszerességgel mozog? az, hogy te nem hiszel valamit, az még nem biztos, hogy úgy van!

2. sajnálom, hogy beteg lett, viszont erről ő tehet, más nem, bocsi (stressz, egészségtelen életmód, nem figyelt oda magára ..stb.) a betegség is egyfajta üzenet, hogy az ember nem figyelt oda magára! ok-okozati összefüggés!

kivétel: ha már vele született betegsége volt


Viszont a kismellűségről tényleg nem a csaj tehet. Max ha a csaj meghízik, akkor lehet természetes úton nagyobb melle.

2016. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Ezzel egész odáig nincs baj, amíg nem is jössz össze kis mellű lánnyal.

Sokkal korrektebb, ha eleve nem is kezdesz. Pont úgy, ahogy most is teszed.


Annyi, hogy egy sima "ne haragudj, nem vagy az esetem" elég. Gondolom, nem fejted ki te sem, hogy a kis cicivel van bajod.


Szóval nem értem, ez miért lehet bárkinek probléma.


29/n

2016. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem itt fejezzük be :)

Nem csak a veleszületett betegségekről nem tehetünk! A legtöbb betegség kialakulásának az oka nem is ismert, csak feltételezett. A rokonságomban például 30 éves korban jött egy komoly hormonbetegség (ami ugyan nem hízással járt,hanem annál sokkal súlyosabb tünetekkel) és elhiheted, teljesen egészséges életmódot élő személyről van szó. Azért ez elég durva kijelentés így.


A kis mellről sem tehet senki, a kövérségről sem feltétlenül tehet az illető, ahogyan a soványságról, a lábméretről és egyebekről sem. Itt jegyzem meg, hogy egyébként az ízlésről sem.

2016. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Miért lenne baj? Vagy kinek baj?

Illetve nem mindegy, hogyan közlöd.

2016. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
73%
#17 így van,én vékony nőként mondom,hogy tényleg van olyan,aki genetika vagy betegség miatt kövér.Vannak olyan barátnőim,akik hiába koplalnak és sportolnak,soha nem lesznek olyan vékonyak,mint én.Sajnálom is őket ezért,mikor én meg ehetek bármikor bármit és bármennyit,48 kg vagyok és nem hízok.De persze vannak olyan esetek is,mikor valaki tényleg lustaságból kövér...
2016. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Nem baj! Bssszus hát ha a nagy mellre áll fel a cerkád akkor mit kezdenél egy olyannal aki nem izgat fel mert neki kicsi? Azt hinné hogy impotens vagy ,közben meg egyszerűen nincs meg a kiváltó inger ami felizgatna. Hülye lennél belemenni egy ilyen kapcsolatba és szenvedni meg kétmarékkal szedni a viagrát.


Annyi a titka az egésznek hogy a nők az őszinteséget támadással sértődéssel honorálják,tehát ne hangoztasd hogy nem kell kis mellű, csak egyszerűen ignoráld őket mint potenciális partner.

2016. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!