Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha nagyon bejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nagyon bejön a férfi, jó vele a szex is, de nem jön 2-3 héten belül az a szerelem érzés, akkor szakítás a dolog vége?

Figyelt kérdés
Barátnőm emiatt szakított 1 hónap után, addig is csak kb. 12-13 napot voltunk együtt. Minden más rendben volt köztünk.
2016. okt. 11. 13:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

őszintén ha a szerelem ott van, vagy annak a gyökere, azt érzed már pár óra után is. Nem kell hónapokat várni.

Ha egy hónap után nem érzed, hogy ennek van jövője akkor nyugodtan tovább léphetsz

2016. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem itt valami vakítás van a kislányok részéről. A "nagyon bejön a férfi és a szex is jó" az maga a szerelem. (Elvégre az egy rózsaszín ködös, "kamu"érzés.) Pont hogy inkább, ha ez felszínesség már kezd elmúlni és lehullik a lepel, hogy ja, amúgy nem tudunk miről beszélgetni, nincs közös érdeklődési kör, ez vagy az nem tetszik a másikban.. akkor jön ilyen rövid idő után a szakítás. Szóval ha ilyen hamar leírnak, akkor alapból annyira nem jöttél be, illetve még nem tudták mit akarnak és egy kis próba után rájöttek, hogy nem rád van szükségük.

Mindenesetre ne add fel! Lehet, hogy más körben kéne próbálkozni. Viszont szerintem nem ez a valódi indok, hogy nem lettek szerelmesek.

2016. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ilyenek a nők haver :D. Te még jól jártál nekem az életem szerelme dobott a legjobb haverom miatt!
2016. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nálunk kb 2 hónap után jött a szerelem. Nem szakítottam, mert úgy éreztem nem ismerem még igazán, így adtam időt, esélyt a dolognak. Hisz mit veszthettem volna vele? Adott volt egy rendes, helyes srác, akivel jól kijöttünk a szexen kívül is, de az is rendben volt.

9 hónapja vagyunk együtt, de közös életet tervezünk. A szerelem már megvan, sose volt még ilyen jó kapcsolatom. Ő gondolkodott eleinte a szakításon, azóta el se tudja képzelni az életét nélkülem.

Persze, ahány ember, annyi lehetséges problémamegoldás. Nekünk ez így bejött, de lehet azoknak a lányoknak tényleg nem lett volna ez megfelelő.

2016. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Eleve nem fekszem le olyannal, akibe nem vagyok szerelmes :D
2016. okt. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Elvileg a volt párom is ilyen volt, vagyis társkeresőn hangoztatta ismerkedési fázisunkban, hogy nem fekszik le (illetve volt olyan dolga is ott fent, hogy szerelem nélkül neki nincs szex) olyannal, akivel nincs szerelem. Aztán velem sokat volt együtt szexuálisan, de szerelem nem volt. Igaz már 2 nap után ágyba bújtunk, el is kapkodtuk a dolgot. Ő akarta a szeretkezést.
2016. okt. 12. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!