Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol/Hogyan ismerkedjek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/Hogyan ismerkedjek, ha félénk és visszahúzódó vagyok és hasonló fiút is keresek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Egy elég átlagos ,és félènk egyetemista vagyok. Eléggé az az otthonülő fajta ,sokkal jobban szeretek sorozatokat nézni ,olvasni ,kockulni ,mint bulizni. Elég nehezen ismerkedek és kezdeményezezek ,így nem is nagyon találok /ismerek meg olyan srácot ,akivel bármi komolyabb is lehetne. Valahogy se egyetemen se bárhol, ahol megfordulok nem találok őszinte ,visszahúzódó és kedves srácokat. Lehet csak én keresem őket rossz helyen ,de mindig csak beképzelt ,felszínes ,komolytalan emberekbe botlom. Hol kéne ismerkednem hogy ilyen srácokkal találkozzak ?
2016. okt. 12. 02:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Jokerdes en meg ilyen lanyokat keresek.

Bar ha nem is bulizni de kimozdulni, pl utazni/turazni azert szeressen :D

2016. okt. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Fogalmam sincs hogy az ilyen srácok hol ismerkednek. Amennyire tudom a rakpart környékén van pár meleg klub, de nem tudom hogy érdemes-e ott keresgélned. :/
2016. okt. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, én lányban keresgélek ilyet, sajna nem sok sikerrel...

Felszínes, komolytalan, kivagyi emberből, na abból bezzeg dömping van! És miért? Mert a lőtéri kutyának se kellenek...

2016. okt. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hasonló fiút nem fogsz találni, mert félénkségében nem mer majd megszólítani. Egyáltalán miért szeretnél hasonlót, mi vonz bennük? Nem az a két véglet van amit leírtál.
2016. okt. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megy az általánosítás ezerrel. :D Jézusom... azért egy egyetemistából többet szoktam kinézni.

Én is szeretek olvasni, "kockulni", sorozatokat, filmeket nézni ésatöbbi, még is eljárok bulizni néhanapján és nem vetem meg az alkoholt se. És figyelj...van hogy bunkó és hangos vagyok, néha meg se merek szólalni és vannak időszakok amikor bezárkózok a saját kis világomba, napokig még facebookra se megyek fel. Előítéletmentesen elbeszélgetek, elvagyok a "nagyszájú beképzeltek"kel meg a "nyomi stréberek"kel is egyaránt. Minden ember más, kár skatulyákba zárni őket. De csak akkor fogsz erre rájönni ha jobban megismered őket. Tudod egy emberi lény elég összetett és bonyolult jelenség, és elárulom sokszor sokkal több és akár sokkal sokkal másabb, más milyenebb mint amilyennek elsőre vagy akár egyáltalán látszik. Szerintem a felszínes címkét akar rád is aggaszthatnánk... de mivel nem ismerlek nem teszem. :) Érted.

Ne vedd magadra, csak már régóta unom az ilyen jellegű kérdéseket és gondolkodást. :D

2016. okt. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt még elárulom, hogy introvertáltként rengeteget tanultam egy pár extrovertálttól. :) És sokszor úgy érzem velük jobb, mert kiegészítjük egymást. Légy nyitott az emberekre.

Amikor én abban a tudatban éltem, hogy mindenki aki más mint én, (extrovertált) az bunkó, beképzelt, felszínes, ostoba stb. akkor iszonyat magányos voltam. Megérte? Nem. Én voltam ostoba.

2016. okt. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban ilyet keresnél, akkor találnál is. Valójában a beképzelt, felszínes, komolytalan srácok érdekelnek, ezért találsz ilyeneket.
2016. okt. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy nekem írhatsz!
2016. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. okt. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!