Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Random szép lány odajött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Random szép lány odajött beszélgetni egyetemen, ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Tegnap zh előtt ülünk terem előtt, már voltunk páran nem csak egyedül voltam, haverom elugrott büfébe és odajött egy lány mellém, de nem az hogy valami csúnya vagy félénk, egyik legnépszerűbb, nagyon nagyon szép lány és spontán beszélgetni kezdett velem. Pedig mint mondtam nem csak én voltam ott és előtte vele nem beszéltem. Meg velem általában lányok nem beszélgetnek, pláne nem szép és felkapott lányok, mire véljem ezt?
2016. okt. 14. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem tetszik neki a .... és strap onnal meg akar ... ha eddig nem, akkor most már biztosan érted a szándékát!
2016. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Segítsen valaki! Milyen az a "random szép lány"?
2016. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Lehet fogadott a barátnőivel, hogy fel mer-e szedni téged.
2016. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
szerintem leakart szopni de nem vetted a lapot
2016. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

lehet szimpatikus voltál neki és zh előtt szeretett volna vkivel beszélni, hogy elterelje a figyelmét és ne stresszeljen annyira

vagy bejöttél neki és mivel adódott alkalom, odament hozzád


a 2. valószínűbb, mert ha csak figyelemelterelés kellett neki, beszélgethetett volna bármelyik barátjával, ismerősével

2016. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
A fene se tudja, inkább örüljél neki!
2016. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Ên egyetemista koromban akkor haverkodtam a lúzerekkel, ha akartam tőlük valamit. Zh előtt mondjuk azt, hogy segítsenek majd kitölteni a feladatlapot.


Ettől függetlenül te még simán belelovalhatod magad abba, hogy a suli menő csaja pont rád fog rádcuppanni a kockás hasú, nagydumás, apuci luxusautóival szaladgáló nagymenői helyett.

2016. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

A random szep lany nem egyenlo azzal h egy szep lany random....


Beszelgetni akart veled.

2016. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozott, vagy ami valószínűbb, segítség kellett neki a zh-n.
2016. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

Ha átlag alatti vagy, akkor tényleg nagyon valószínűbb, hogy csak a kezdeti stressz miatt spontán leült melléd és elkezdett beszélgetni. Tudom és tapasztaltam már, mert ilyenkor mindenki annyira ideges, hogy a legkevésbé ismert embereket is úgy összehozza a pillanatnyi feszültség és mindenki úgy beszélget egymással, mintha ezer éve ismerné a másikat. Nem tudom ez mivel magyarázható, talán a "falkaösztön", a közös cél összehozza az embereket. Azt lenne nagyon jó tudnunk, hogy a csaj milyen hangnemben beszélt veled, mi volt a metakommunikációja. Szorongott? Meg volt-e szeppenve? Esetleg totál laza volt? Bár ezeket objektíven te úgy sem tudod megítélni, főleg, hogy egy szimpla beszélgetés miatt (ami egyébként a felszabadultabb, liberálisabb nyugati emberek között teljesen megszokott, mert ott jóval kevésbé dominálnak a külsőségek) már be is vagy zsongva. :D

Viszont ha átlagos vagy (átlagos férfiasabb alkat szimpatikus arccal), akkor valamennyi esély tényleg van rá, hogy valamilyen szimpátiát sikerült benne ébresztened.

2016. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!