Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a kettős mérce a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kettős mérce a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan kérdést látok, hogy miért akarnak a csinos nők jó pasit, hogy fel vannak háborodva, hogy a jó nőknek miért nem elég a belső érték, ez a rohadt r.banc miért nem jó neki az átlagos/csúnya pasi?

Kérdem én: ha a szép nő megteheti, hogy szép férfit választ, miért baj az? Az átlagos/csúnyább férfiak is a lehető legjobbat választják a választási lehetőségeik közül (akár nő, akár bármilyen más dolog terén).

Akkor mi a bajuk tulajdonképpen, miért kezdenek el fröcsögni, ha a nők is a legjobbat választják, a számukra elérhetők közül, ha a férfiak is ugyanezt teszik?


2016. okt. 15. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Mert nem őket választják. Nem hogy a szép nők, még a csúnyák sem néznek feléjük sem.


De megszokták, hogy az oviban mindenki kap nyalókát, aki részt vesz a sorversenyen, nem csak a győztes. Azt hiszik, az életben is így lesz.

2016. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ők is ugyanúgy az elérhető legjobbat választják mindenből, ahogy mindenki más.

Akkor kéremszépen, mi a gond?

2016. okt. 15. 11:26
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Ezzel nincs baj, csak a férfiak nem is mondják azt, hogy belső alapján választok, és egy ronda lánynak is lehet esélye, ha jók a belső tulajdonsága, meg a szövege. Fordított esetben viszont sokat hallom. Viszont nyilván mindenki a legjobbra törekszik, és zavarja ha más mindenfajta meló nélkül meg kapja, ő meg rengeteg melóval nem kap vissza semmit, soha. 23/F
2016. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%

Ez úgy működik, hogy szupergyerekeknek lettek nevelve, és egy jódarabig abban a hiszemben élnek az emberek, férfiak, és nők, hogy ők a teremtés netovábbjai, és hogyhogy őket visszautasítja bárki is?

Aztán kb 50 éves korukra elkezdik megérteni, aki fogékonyabb, az hamarabb, hogy lehet, mégsem olyan jók ők, mint amit a szüleik beléjük neveltek?

Elferdült énképük van, és a világhoz való látásmódjuk egy nagy kérdőjel.

Nem értik.

2016. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ez a kettős mérce inkább a nőkre jellemző, hogy még egy csúnya, kövér, alacsony, igénytelen proli csaj is egy magas, izmos, pénzes pasit szeretne. A legtöbb férfi már leadott az igényeiből erősen, a legszebb nőkhöz nem is mernek közeledni csak az olyan férfiak akiknek tényleg mindenük megvan és arcra és testre is nagyon jók.
2016. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom, hogy külsőre jól kinéző férfi vagyok (2 méter magas, jóképűnek mondott, szőke hosszúkás hajú, sportos-vállas alkatú), viszont belsőre visszafogottabb vagyok, kevésbé kezdeményező, nem nagy társasági arc, nem nagy partiarc és ezek korlátoznak a nőkkel való ismerkedésben. Magyarul a külső oké, de az ilyen fajta belső hiányosságaim miatt kb nem tudok olyan szép lányt találni, amilyen jóképű én vagyok.
2016. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Én pl. elég jó nő vagyok, ami a külsőmet illeti (koromhoz képest, + tiz évet le is tagadhatok) + a belső kisugárzást. (tízből olyan 6-7 talán), sok pasinak bejövök, mégis az utolsó exem csak egy fokkal volt szebb az ördögnél (kocka fej, kopaszodó, hófehér bőr, stb.) és mégis vonzó volt. (Szóval ez a "jó pasi" meg "csúnya pasi" tévútra visz).

38 N

2016. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

6-os válaszoló: nem kell bulikba járni, meg nagy társasági embernek lenni. Elég ha van 1 hobbid, amivel kimozdulsz és tudsz ismerkedni.


Mindkét nemből idegesítőek a képmutatók, akik folyton a belsőt hangoztatják, aztán kiderül, hogy borzalmasan felszínesek. Ide tartozik az is, mikor pampognak, hogy nekik olyan jó tulajdonságaik vannak, miért nem kellenek egy szép férfinak/nőnek. Szóval, ez nem is igazán kettős mérce szerintem, inkább képmutatás magukkal szemben.

Szerintem, mivel egy párkapcsolatban nem elhanyagolható a testi vonzalom, muszáj, hogy tetsszen a másik. Persze, itt jön az, hogy mindenkinek más a szép, szerencsére. Szóval, az embereknek meg kéne tanulniuk őszintének lenniük magukkal, és úgy felállítani az elvárásaikat magukkal és másokkal szemben.

2016. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Korábban ez engem is zavart, de rájöttem, hogy nem itt nem a szépségről van szó, hanem hogy nem őket választják. Akárkivel jön össze a nő helyettük, azt helyes, pénzes pasinak minősítik. Ha egy szintén rondával jön össze a nő, akkor is azt mondanák, hogy egy náluk szebb valakivel jött össze (vagy gazdagabbal vagy akármi), vagy ha a másik srác is megmagyarázhatatlanul ocsmány, akkor meg tuti gazdag, vagy ilyesmi. Ezek a férfiak nema rétegeket nézik, hanem magukat. Ami nem velük történik, az minden helyes srácokkal történt.
2016. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

"Ezzel nincs baj, csak a férfiak nem is mondják azt, hogy belső alapján választok, és egy ronda lánynak is lehet esélye, ha jók a belső tulajdonsága, meg a szövege. 2



Annak, aki ezt írta éppen még igaza is lenne,a nők mondanak sokszor hülyeségeket, de ami azt illeti, szerintem igenis nagyon sok pasi esküdözik, hogy ő bizony az átlagos lányoknál is próbálkozik, neki mindegy, csak normális legyen stb., aztén kiderül, hogy a normális alatt Heidi Klumot érti.

Azon kívül egyáltalán nem biztos, hogy egy nő örül annak, hogy egy férfi azért jött össze vele, mert bárkivel összejönne, és talán fordítva is igaz.

2016. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!