Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni férfiak többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak többsége miért csinál ekkora problémát a pártalálásból?

Figyelt kérdés

Csodálkozom, hogy nincs más, amivel el tudnák foglalni magukat. Őszintén érdekel, miért olyan nagy baj, ha az illetőnek eddig nem jött össze barátnő. Egy ideig én is őrlődtem, amiért nincs és nem is volt még barátom, de túl vagyok rajta. Szinte csak férfiakat látok itt panaszkodni erről, elvétve egy-egy nőt, de miért van ez?


N


2016. okt. 16. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Mert panaszkodni, sajnáltatni magát és hibáztatni a másikat könnyebb, mint belátni a hibáit, és tenni is valamit.
2016. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább tanácsokat szoktam kérni, hogy mit kéne, hogy kéne. Ebben nyilván benne van az is, hogy leírom, hogy mi lehet az ok, és hogy tudom ezt áthidalni. A miértje nagyon egyszerű. Szeretnék barátnőt :D 23/F
2016. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Párt találni nehéz, én nem csinálok belőle problémát. Mit értesz egyáltalán a probléma csináláson?
2016. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Vannak visszatérő felhasználók, akik már teljesen neki vannak keseredve, esetleg nőgyűlöletig fajult a dolog, és tulajdonképpen felteszik ugyanazt a kérdést újra meg újra, de egyetlen tanácsot sem fogadnak meg...
2016. okt. 16. 19:12
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Meggebedek egyedül, nincsenek barátaim sem, mert nem vagyok elég közvetlen és izgalmas, de valahol ki kell magamból beszélni. Ez az oldal teljesen tökéletes erre a célra.
2016. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, normális ember ilyet nem csinál.
2016. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Titusztitusz ***** válasza:
2%
Mondjuk ezt a jelenséget énsem értem ezen a portálon...Hát a jó ég álldja már meg..."Becsajozni" a világ LEGEGYSZERÜBB,ÉS LEGKÖNNYEBB DOLGA...És akkor fa.szik tucatjai nyavajognak itt örökösen...Őrület ez az egész,valóban,és teljességgel érthetetlen...
2016. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Már hogyne lenne nagy probléma. Itt ülök egész nap a gép előtt, ajtók kulcsra zárva. Az 5 perc szellőztetésnél meg egyetlen nő sem mászik be az ablakon, hogy itt vagyok, téged akarlak.
2016. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Utolsho Te fuj az Axe illat onmagad ra es akkor maszik be nosteny akar teged majd az ablak ha nem magas es vagy letra eler rak ablak ala. Axe illat hasznal est jo de playboy nem tudom Axe az ok.
2016. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Mit használjak??? Én csak a babot ismerem illatosítónak.
2016. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!