Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van, aki nem akar és nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki nem akar és nem is fog netes társkeresőkön ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért nem akartok?

2016. okt. 16. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Én jelen pillanatban nem akarok, később mondjuk lehet adok egy esélyt, kb a vesztesek nyugalmával indulva. Vagy már a szóbeszéd alapján is egy srácnak nem sok jót kecsegtetnek az ilyen húspiacok.

De mondjuk az olyan oldalak, ami nem nem társkereső, azok méginkább felejtősek, eddig olyanokon ismerkedtem, tulajdonképpen 0 sikerrel. Jó igaz, exemet is egy nem-társkereső oldalon ismertem meg, de túl nagy a szerencsefaktor, hogy erre konkrétan alapozni lehessen.

2016. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van, igen, jelentkezem. Pár hónapig próbáltam annak ellenére, hogy tisztában voltam a hátrányaival, és pár hónap alatt létrejött kapcsolatfelvételek és randik (bőven volt) során el kellett ismernem, hogy a helyzet valóban rossz.


Rengeteg oka van, miért rossz, és bele lehetne menni a pszichológiájába, leásni a gyökerekig, ami nem egyetlenegy levél/iromány tárgya. Pesten több helyen tartottak több órás előadást erről szexuálpszichológusok, érdemes rákeresni és elmenni egy ilyen délutánra/estre.


Sokkal de sokkal rosszabb, mint a személyes ismerkedés, tömören ennyi. Okoknak nézzen mindenki utána.


33F

2016. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Azért nem, mert (már és még) látni szeretem, kivel beszélek. Rögtön látni, hogyan gesztikulál, milyen a hangja, a kisugárzása, az illata, a viselkedése.

Nem csak a szavai. Annyi kg, amennyit mond, így nem rökönyödöm meg a meglepettségtől, és érzem magam átvágva.

Így olyan is esélyt kaphat, aki társkeresőn lehet, nem kapna, mert megismerem, mielőtt ítélkezhetnék kép alapján.

2016. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy ez a 33 éves férfi írja, az is zavar már. Fiatalabbként elment, de már érettebbnek érzem magam ennél.

Nincs félelem, nem kell szemtől szemben beszélni, könnyebb kimondani dolgokat. (az élőben megszólalni se tudó ismerős kiscsaj pl olyanokat alkot fbon...)


Könnyebben beszélünk szexről, elragad a hév, könnyebben belemegyünk utána élőben, könnyen küldünk képet intim helyzetben (ami nem veszélytelen)...és hamar elillan a varázs az egész napos beszélgetéstől, megcsappan a téma max 2 hét után...

2016. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"elillan a varázs az egész napos beszélgetéstől, megcsappan a téma max 2 hét után..."


Nemhogy két hétig nem szabad csetelni, de 2 óráig se.

2016. okt. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, nem boncolom ezt a részét, mivel 2 óra után is személytelen lesz.

Sok embernek van netes ismerőse, akivel nem talizott, csak beszéltek hetekig, hónapokig (nem társkeresés céljából), nekem az is sokkal fesztelenebb, és akár abból is lehet valami, mint 2 óra után találkozni. Nem szeretem kicsípni sem magam a talán semmiért, és időt pazarolni ilyenre.


Találkozunk, tetszünk, és aztán? Újabb találkozóig csetelés van akkor is...elég intenzíven, ha elvarázsolt a másik.

2016. okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6; ha életem párját, vagy legalább egy jó kalandot keresek, az nekem megéri, hogy elmenjek, és megnézzem, kicsit beszélgessek azzal a nővel, akivel legalábbis első körben szimpatikusak voltunk egymásnak. Nem kell hetente 5 randit szervezni, hogy ne legyen fárasztó, nekem ennyi volt a trükk.


Randi után végképp nem szabad sokat csetelni! Az egyik ír többé kevésbé bármit, érzékeltetve, hogy továbbra is érdeklődik, majd egy-két mondatnyi felületes csevegés után a férfi javasoljon lehetséges időpontokat a következő randira. Miután megegyeztek az időpontban lezárja a beszélgetést. Örülök hogy segíthettem :) 43f

2016. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem segítség volt, valamit félreértettél, én nem akarok neten ismerkedni. Nem sürgős annyira se életem párját, se numerát találnom, hogy ilyenhez folyamodjak.

Amúgy ez egy elképzelés, oké...de nem biztos, hogy megvalósítható bárkinek.

2016. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ha meg valamiféle gúnynak szántad, akkor szerintem meg gondolkodj el, miért borulsz ki attól, ha valaki NEM akarja azt, amit te.
2016. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!