Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi aki nem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki nem mert soha oda menni a nőkhöz ismerkedni? Inkább feladta hogy lesz barátnője? Nekem nem megy hogy oda menjek! Nagyon ciki? f

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen én teljesen ilyen vagyok! Tavaly februárban pl egy koncerten egy (amúgy viszonylag szép) lány folyamatosan bámult meg vigyorgott és mégse mertem oda menni hozzá...
2016. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Téged legalább bámult valaki!Engem még soha senki.
2016. okt. 21. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Oda merek menni bárkihez.. bár nincs sok értelme. Aki tetszik, az foglalt úgyis. Vagy ha netán valami csoda folytán mégsem, akkor hirtelen megjelenik az ex az életében és újra összejön vele. Szóval felesleges erőltetni a dolgot.
2016. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van.
2016. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Van, aki csajozik, s úgy lesz barátnője.

Van, aki éli az életét,teszi a dolgát,és úgy lesz barátnője.


Az első aktív, a második passzív.

2016. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, számomra abszolút nem hiányzik, hogy még jobban leromboljam az önértékelésemet azzal, hogy prédának felkínáljam magamat egy csajnak. Mert a testalkatom miatt tuti, hogy a lányok 98%-a csak a lelkembe taposna, a maradék 2%-ot meg képtelen lennék megtalálni, "járulékos károk" nélkül legalábbis biztosan nem.
2016. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Van. Oda mertem menni hozzájuk, de nem kellettem még egy randira se nekik, szóval feladtam a próbálkozást. Elegem lett abból, hogy megaláznak.
2016. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
"Van olyan férfi aki nem mert soha oda menni a nőkhöz ismerkedni?" Olyan FÉRFI nincs! Max pisis kisfiu (életkorátol függetlenül!)
2016. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!