Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ulm-ban, hol tudok korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ulm-ban, hol tudok korombeli (24) magyarokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Mondom hogy kell


1.Kimész az Ulm-i vasútállomásra

2.Veszel egy jegyet hazáig

3.Veszel itt egy házat

4.Itt élsz és nem leszel tovább kivert kutya, hanem visszatérsz oda, ahol lenned kellene

5.Rögtön jön pár magyar :)

2016. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért kivert k_rva? Mert nem Magyarországon nyomorog?
2016. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2


Nem "k**vá"-t írtam, félremagyarázod. Aki azért él külföldön, mert menekül az sosem lehet otthon igazán. Innen pl. a migránsok agressziója is. Idegen helyen nem lehetsz otthon.


(Lehet nácizni)

2016. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem k_rvát írtál, bár majdnem ugyanaz a mondanivalód.
2016. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Aztán meg nézz körül mi van Magyarországon! Egy lepusztult ország az egész. Hiába otthon, ha nyomorogsz.
2016. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4


Én nem látok egyezést a "kivert kutya" és a "kivert k**va" között. Egész mást jelent a kettő.


Kivert kutya aki gyávaságból, kényelemből elmenekül az országából. A kivert k**va meg olyan személy akit kidobott az addigi pénzes pasija/nője és most emiatt haldoklik.

2016. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5


Most Németbe jobb menni? A fizetés tényleg jobb, de mókás lehet mikor Fritz odakiállt, hogy "Snell snell ungárise svájnhund!" és ha gond van a német lesz az első, nem te. Vagyis manapság migráns (öregasszony parancsára)-német-egyéb európai bevándorló (legvégén a lengyelek és a cigányok) a sorrend.

2016. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mókás, de az sem mókás ám mikor bankhitelből veszel házat itthon és jönnek a behajtók!
2016. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Oooo, de kár, hogy amikor én a környéken laktam, akkor én sem találtam senkit, akivel el lehetne menni ide-oda hétvégente.


Nem tudom pontosan, de Facebook-on is vannak ehhez hasonló csoportok. Talán németországi magyarok, vagy ilyesmi a neve. Keress rá, hátha...

2016. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8


Eljön még az idő, mikor Németország rosszabb lesz, mint itt. Csak ott nem a behajtó jön, hanem az arabok vagy a "német hazafiak" milíciája a polgárháború közepén.

2016. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!