Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért értetlenkednek annyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért értetlenkednek annyit a csajok amikor "alternatív" helyeken próbálok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Általában kb szatírnak nézik az embert ha a következő helyeken akar csajozni: bevásárlóközpont, park, utca, pályaudvar, bolt stb.

Hol van az előírva, hogy csak szórakozóhelyen lehet ismerkedni, tehetek én róla hogy álmaim nőjébe épp a sarki fűszeresnél botlok bele? Hagyjam elmenni hátha majd még összefutok fele egy bárban? Mekkora hülyeség ez?


2016. okt. 22. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem tűnt még fel, hogy az embereknek számtalan véleményük van mindenről? Miért foglalkozol velük? Éld azt életedet, ahogy neked tetszik.
2016. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Én örülnék ha engem leszólítanának tök közvetelen ember vagyok én is...
2016. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezeken a helyeken az ember általában mással foglalkozik, stresszes, és a háta közepére se kíván egy nyomulós idegent. (Ha meg parkban sétál, akkor netán éppen nyugalomra és egyedüllétre vágyik egy üde zöld környezetben, nem pedig nyomulós idegenre.) Szórakozóhelyre ellenben azért megy az ember, hogy szórakozzon, és akár ismerkedjen is.
2016. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen egyetértek a kérdezővel,ráadásul ha én egy visszahúzódóbb lányt keresek,akkor a büdös életbe nem fogok találni egy zajos krimóban.

Ergo marad minden olyan hely ahol az emberek nagy tömegben gyakran fordulnak meg,pl pályaudvar.

2016. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a vonaton senki nem néz hülyének, mindenki utazik minimum fél órát, ha kedvesen elkezdesz beszélgetni egy szimpatikus lánnyal, akkor szerintem még örülni is fog, hogy legalább telik a vonatút. A bevásárlóközpont az kicsit necc, max akkor ha mondjuk árufeltöltő a kiszemelt, akkor esetleg meg lehet próbálni, de nincs sok esélye szerintem. Az utcán mindenki siet valahova, parkban még talán jó az esély. 23/F
2016. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Alternatív helynek mondjuk én a "Kis á"-t, vagy a "Fekete lyuk"-at nevezném, de mindegy.

Ha szatírnak néznek, akkor ne erőltesd ott a dolgot, akkor se, ha nincs igazuk.


A múltkor azt láttam egy egyetem előtt, hogy egy nem túl előnyös, feldúlt fiú, úgy 5-6 perc alatt kb 4 lány elé toppant, valami rövid mondat után azok vagy továbbmentek szó nélkül, vagy valami nagyon rövid válasz után. A lányok között semmi hasonlóság se volt.

Azon gondolkodtam, hogy ő vajon most "ismerkedni" akar-e, vagy mi ez.

Aztán, nagyokat csapkodva a levegőbe elment.


Szóval, ugyanez egy bevásárló központban sem nyerő stratégia, szerintem.

2016. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát... talán otthon hagyhatnád a ballonkabátodat.

Vagy legalább viselj alatta nadrágot.

2016. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű oka a tapsztalat. Sajnos 10-ből 9 hozzád hasonló srác valóban aggresszív, nyomulós fajta. Azt hiszik h az bejön, h ők milyen kitartóak, nem kopnak le. Holott a 3. mp-ben eldől h tetszik e nekem vagy nem, nem kell ahhoz 10 percig dumálni a megállóban.

Egyébként van még egy dolog amit az ilyen fiúk elfelejtenek: szemkontaktus. Csak ahhoz menj oda akivel már felvetted a szemkontaktust ("szemezés").

A másik amit nem értek, amikor alapjában véve nem bunkó férfiak úgy próbálnak leszólítani, v utánam szólni ahogy egy.. nos prostit szokás. Az a fura h egyre több srác csinálja, látszólag normális, nem afféle kőbunkó emberek is. Vajon valakinél ez beválik, azért csinálják?

Ja és mégegy. A mai kapitalista világban jobb ha elfogadod, hogy az emberek köztük a nők is sietnek minenhova, tipikusan h pénzt keressenek és legyen mit enniük. Ezért már csak ne utáld őket. Lehet h valaki szimplán nem ér rá meghallgatni téged.

És egyébként meg, miért cska ez a néhány lehetőség van? Utca pláza metró VAGY szórakozóhely?

Ott van a munkahely, ismerősi kör, aztán el lehet kezdeni vmi értelmes hobbit, valamilyen kör, könyvklub, filmklub, akármi. Ha közös az érdeklődési kör máris érdekesebb, mint egy vadidegennel beszélgetni akivel jó esetben is csak a nagy semmiről tudok beszélni, és ő is csak vmi erőltetett standupot nyom.

2016. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!