Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ismerkedésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ismerkedésnél mennyire játszotok fair játékot?

Figyelt kérdés

1. Ismerkedésnél mindent szabad mellette (szex mással), mert nem járunk, sőt további 10-15 sráccal ismerkedtek.

2. Tartjátok annyira fontosnak az illetőt, hogy már ismerkedésnél se kerestek mellette más kalandot, hanem teljes mértékben rá koncentráltok

3. Több vasat tartotok a tűzben és majd lesz egy esetleg két befutó, aki komolyabb.



2016. okt. 24. 06:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem egesz eletem soran nem volt egyszerre 10-15 srac akivel randizni akartam volna, nemhogy egyszerre.

De egyebkent a masodik, ha valakivel ismerkedem az azert van, mert o erdekel, nem masok :)

2016. okt. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
2-es határozottan, csak nincs értékelve.
2016. okt. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
19%
1. vagy 3. jellemző az összes lányra.
2016. okt. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%

Egyszer fordult elő a hármas variáció, alapból 2 pasi volt (nem ők lettek a befutók), egy ex meg egy srác akivel akkor ismerkedtem meg. Találkozgattam az exxel hátha működhet megint, akkor ismerkedtem meg egy másik pasival. De az első randink után le is zártam a dolgot az exemmel (részben az új pasi miatt meg részben nagyon erőltettük már csak).

Amúgy alapesetben ismerkedés mellett nem keresek kalandot, hanem teljes mértékben arra koncentrálok akivel össze szeretnék jönni.

2016. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Most tegyük fel, én élem az életem, van egy szeretőm vagy laza kapcsolatom mondjuk. Erre betoppan egy pasi, hogy ő most ismerkedne velem. Nyilván nem fogom borítani az eddigieket addig, amíg nem ismerem meg, hogy érdemes-e vele kapcsolatba lépni, illetve nem tudom meg, hogy mit akar tőlem egyáltalán. Senki nem akar két szék közül a pad alá esni. Viszont ha azt látom, hogy a másik teljesen komolyan gondolja, akkor ha nekem is oké, megszakítom az eddigit, ha meg nem oké, akkor megmondom.
2016. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk én csajozni még nem akartam, cska pasizni, de náluk ez totál jellemző volt
2016. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
1# az ismerkedés nem feltétlenül randi, de mondjuk minden második héten vagy hónapban szerveztek egy-egy randit abból a 10-15-ből amiben természetesen van fluktuáció is, tehát az a 10-15 is állandóan cserélődik, de a szám az marad. Ja és a randi mellett még jogot formáltok továbbra is arra, hogy a többi sráccal is ugyanúgy lehet valami.
2016. okt. 24. 09:18
 8/26 A kérdező kommentje:
szóval talonba van rakva 10-15 srác, akikhez kedvetek szerint nyúltok, de az egyértelmű az a doboz ami nem a barát kategória
2016. okt. 24. 09:20
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
10-15? :D Max. álmomban. Ennyi embert már meg sem tudnék jegyezni. Csajföldön sincs ám kolbászból a kerítés. :D
2016. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
ha valaki érdekel annyira, hogy csókolózzak vele, akkor mással nem találkozom, amíg vele még igen.
2016. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!