Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van-e remény a számomra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e remény a számomra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem a kis jellemzésem… Egy 19 éves, elsőre átlagosnak tűnő fiú vagyok. Egyetemre járok, biomérnöki szakra, nem tartom magamat túl butának, de egy Einsteinnek sem. Sokszor tudom, mit akarok, határozott és önbizalommal telt vagyok, ilyenkor túlzottan is konok tudok lenni,és nehezen tudok másokhoz alkalmazkodni, de sokszor elbizonytalanodom, és önbizalomhiányos leszek. Amúgy 185 cm magas vagyok, barna haj, kékes zöld szem stb... Alapból vékonyabb alkatú srác vagyok, de mivel erősítő tornát végzek, szálkásan izmosnak mondható vagyok. Ennyit a külsőségekről. Nem vagyok az a nagyon szociális lény (soha nem is voltam), sokszor vagyok egyedül, és sokat szoktam gondolkodni (az élet értelméről, hogy mit rontok el, hogy mit csinálok jól, hogy mások mit csinálnak jól vagy rontanak el, mi értelme van a létünknek stb…), a gondolataimba gyakran túlzottan is belemélyülök. Ettől függetlenül vannak barátaim, akik közül vannak páran akik csodálkoznak, hogy miért nincsen barátnőm, illetve, miért nem volt még soha eddig… Na meg is érkeztünk a mondandóm lényegéhez. Soha nem volt még semmilyen nővel kapcsolatos ügyem,semmilyen értelemben sem, nem is tudom hogyan lehet ezt jól megfogalmazni… Még egy flört sem volt. Nem is tudom, hogy valaha tetszettem e valakinek. A problémám igazából az, hogy azt sem tudom szeretnék-e párkapcsolatot, meg ilyen ügyeket… Nem szeretem lekötni magam, nem nagyon tudok csapatmunkában dolgozni, kicsit merev vagyok (rossz az aki rosszra gondol). Néha úgy gondolom, hogy ez az egész csak púp lenne a hátamon, meg idegesít a szerelmes emberek látványa, néha pedig hiány érzetem van ezen a téren. Néha el tudnám pusztítani a világot idegességemben, pillanatnyi gyűlöletemben (soha nem mutatom nem adom ki magamból, mélyen elfojtom), néha pedig majd meg tudnék veszni egy ölelésért vagy csak egy érintésért, egy nyugodt, éjszakai tájban, vagy egy parkban (tipikus romantikus helyszíneken). Alapvetően két féle jellem küszködik bennem és nem tudom, hogy melyik a helyes, de legbelül mégis tudom, és mások is látják bennem, családtagok, barátok, hogy alapvetően jószívű ember vagyok, csak valamilyen szinten szeretethiányos. Ez a „gonosz” csak pár éve „költözött belém” igazából, bár jelentkeztek tünetei kiskoromban is hébe-hóba. Pszichológushoz is jártam, de nem igen segített. Sokszor azon gondolkodom, hogy ezen csak a szeretet/szerelem segíthet (Azt tudni kell rólam, hogy erősen szorongó ember vagyok és pánikrohamok is elszoktak kapni, bár ezt mostanra sikerült megtanulnom irányítani , hiszen rájöttem, hogy a gondolataim indukálják. Voltak depressziós korszakaim, mivel alapvetően egy pesszimista jellemű ember vagyok, bár most pont egy optimista időszakomat élem, és a problémáim sem zavarnak igazán). Édesanyám dühkezelési problémái válthatták ezt ki belőlem. Gyakran vert meg mikor kicsi voltam, és már akkor éreztem néha pillanatnyi dühöt és haragot felé, és ennek szövődménye maradhatott bennem, és nem tudom kiűzni,mert nem is tudom, hogy igazából ki akarom űzni, de legbelül tudom mit szeretnék (ezért is bonyolult az ügyem): békét, megnyugvást, szeretetet, szerelmet, a jövőben családot, és a legfontosabb: végre én is szerethessek…

Tehát a kérdésem az lenne, szerintetek létezhet-e olyan lány/társ aki (a leírtak alapján) képes elfogadni, szeretni engem, és én is szerethetem őt? Illetve járt-e/jár-e valaki hasonló cipőben.


Huh, kicsit dramatikusra sikeredett a vége, meg amúgy azért van nekem humorérzékem is (kicsit mondjuk egyedi, de legtöbbször tetszik a barátaimnak), meg így tökre tudok vidám is lenni meg élettel teli (jelenleg ezt a korszakomat élem), még ha nem is vagyok nagy partyarc. 

A válaszokat meg előre is köszönöm! 



2016. okt. 29. 21:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
a négyzetek smile-ikat takarnak :)
2016. okt. 29. 21:26
 2/12 anonim ***** válasza:
Figyelj öreg, egy biztos, fiatal vagy, és a remény hal meg utoljára.
2016. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szimpatikus volt, addig hogy:

"erősen szorongó ember vagyok és pánikrohamok is elszoktak kapni, ...Voltak depressziós korszakaim, mivel alapvetően egy pesszimista jellemű ember vagyok"

Oszinten, engem a pesszimista emberek nagyon le tudnak huzni. Nem tudom hogy ez nalad pontosan mit takar, de volt olyan baratom akit egy sotet felhokent tudnek leirni, es nem volt jo erzes hogy soha semminek sem tudott orulni.

Egyebkent sajnalom, hogy anyukad ilyesmit csinalt veled, ezt senki sem erdemli meg, a gyereknek csak szeretetet kene kapnia a szuleitol, te is. Igy nem is csoda hogy meg nem volt kapcsolatod.

De mindenkinek megvan a maga baja, es szerintem ettol fuggetlenul biztos van olyan lany aki illik hozzad. A fontos az, hogy jobban szeressen mint amennyi gond esetleg a te hozzaallasoddal lehet. Egyebkent ha egyszer megszeretsz valakit, szerintem benned sem lesz mar meg az amit "rossz"-kent jellemeztel, mert imadni fogod ot :)

Csak probald meg rendezni a gondolataidat es elore tekinteni. Ne hagyd hogy ami esetleg a multban tortent az kihatassal legyen a jovodre, ettol fuggetlenul legy onamagad. Talan kicsit furcsara sikerult, de remelem azert erted :D A remenyt azert ne add fel, ha valakinek van kello merteku humorerzeke akkor barmilyen nehezseggel megbirkozik.

18l

2016. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi kommenteket! :) Most amúgy tényleg ilyen optimista korszakomat élem, és előre tekintek folyton bármilyen akadály, probléma ér engem. Lehet, hogyha így folytatom rendeződik minden problémám, és csak túl türelmetlen vagyok.:)
2016. okt. 29. 22:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, engem a pesszimista ismerőseim is képesek kikészíteni, pláne akkor, ha valami miatt hosszabb távon kell velük együtt töltenem az időt és hallgatnom, hogy a világtól kezdve mindent csak szidnak. Ezek után szerinted szeretnék egy olyan lányt barátnőnek, aki szép, de pesszimista és legszívesebben elpusztítaná a világot? NEM.
2016. okt. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja amúgy meg azt elfelejtettem írni, hogy van egy ilyen eléggé infantilis oldalam is, ami gyakran előtör belőlem. Egy barátom van aki igencsak gyerekes és vele ilyenkor eléggé megtalálom a hangot.
2016. nov. 2. 21:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Hat őszinte legyek kicsit felcsillant a szemem. Betegség stb sztem kezelhető, számomra (környezetem) nem idegen dolgok. Első ami eszembe jutott h úristen de meg tudnálak ölelgetni. Egyébként jo lenne ha írnál magadról mást is. Hol élsz, kivel. Tanulas tervek. Ha gondolod írj privátban. Szívesen dumálok ha akarsz. 18/l
2016. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is hasonló vagyok személyiségre mint te, szerintem van remény.:) L
2016. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Annyi csúnya,bunkó embernek van párja.Neked agyad is van,humorod is,még alkalmijaid is lehetnek,de netről.Hasonló lelki alkat vagyok,szóval tudom,miről beszélek.
2016. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az jött le, hogy te komoly kapcsolatra vágysz, és nem éred be egyéjszakás kalandokkal vagy a mi korosztályunkra jellemző felszínes kapcsolatokkal... Szóval hogy ha összejönnél valakivel, akkor tényleg azért lennél vele együtt, mert szereted. Ezzel semmi baj nincs, én is pont ilyen vagyok. Egy barátom volt eddig, az a kapcsolat se volt hosszú idejű... Egyszerűen érettebben gondolkodunk a párkapcsolatokról, mint a kortársaink, ezért nehéz is párt találnunk. De nem lehetetlen! Csak keresni kell, és előbb-utóbb találni fogsz egy olyan lányt, akiért oda meg vissza leszel. Mindegy, hogy élőben vagy neten, de meg fogod találni. Amúgy is nagyon fiatal vagy még, ne add fel! :D Üdv, egy sorstárs (18/L)
2017. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!