Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, mi lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi lehet az oka annak, hogy nem lehet találni lányokat akik vevők elmenni programokra és nem randizni? Merre lehet ilyen embereket keresni aki nyitottak ilyenre? Lányok ti mennétek ilyenre?

Figyelt kérdés

Több éve szingliként élek és egyre több gondot jelent az, hogy bizonyos programokra nem megyek el amiatt, mert egyedül nincsen kedvem. Sajnos még nem találkoztam olyan lánnyal, aki ilyet bevállalna (gondolom sok a rossz tapasztalat). Gondolni kell itt: kultúrális, zenei programok, előadások, koncertek, mozik, színház, utazások, stb

25/F



2016. okt. 31. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Baratok?

Egyebkent en lanykent vagyok hasonlo helyzetben, eleg idegesito, de mast nem okolhatok erte :D

Ismerkedni kell, munkahelyen vagy barhol.

2016. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Idegennel nem, de haverral bármikor elmegyek moziba vagy ilyen helyekre, mint amiket felsoroltál. De ismerni szeretném valahonnan, ami nem a "zinternet".


23N

2016. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Az oka az, hogy nem nézel ki jól.

Van egy helyes haverom. Ha neten, ha élőben elhív valakit, általában belemennek. Van egy nem helyes haverom, vele sosem mennek.

2016. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem fontos jól kinézni, ebben az esetben viszont jó beszélőkével kell rendelkezni!
2016. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Olyannal nem megyek, akit csak annyira érdekelnek ilyen programok, ha mancika velük megy, egyedül nem.
2016. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
" és nem randizni" Ez a lényeg nálad?
2016. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én (utazás kivételével) bárhová elmegyek egyedül is. Nem vagyok amúgy egyedülálló, de vannak dolgok amik a férjemet nem érdeklik.
2016. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az az oka, hogy az olyan srác, mint te, ritka, mint a fehér holló:)


Na nem mintha nálam lenne a világ összes bölcsessége, de szerény tapasztalataim szerint egy férfi akkor barátkozik csak nővel, ha el tud képzelni vele többet is a barátságnál. Egyébként inkább fiúk társaságát keresik, nincs szükségük igazán lány barátokra. Maximum akkor alakulnak ki fiú-lány haverságok, ha valami miatt egymásra vannak utalva (pl. csoporttársak között).


Egyébként nekem is ez a problémám. Van párkapcsolatom, de nem élünk együtt, viszonylag ritkán találkozunk. Vannak barátaim, haverjaim, de vannak olyan programok, amikre esetleg a közelben lévő baráti körömből nem találok partnert, egyedül meg ugye nem megyek.


De itt gyakorin rendszeresen belefutok abba, hogy valakivel egy tök semleges téma kapcsán elbeszélgetünk akár napokon keresztül, majd mikor kiderül, hogy van barátom (csak ugye minek toljam az arcába az első levélváltásnál, ha nem is az a téma?), akkor kiderül, hogy nem egészen ezt várták. Ha egy lány közvetlen, simán elbeszélget férfiakkal, arról rögtön feltételezik azt, hogy szingli.

2016. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha meghívsz én elmegyek veled
2016. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8: Egyáltalán nem ritka. A legtöbb ember amikor barátkozik, nem a nemeket nézi. Sosem láttam még olyat, aki direkt kikötné barátságnál, hogy ellenkező neműt keres.
2016. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!