Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők ha egy srác rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ha egy srác rátok írna Facebookon csak úgy tök ismeretlenül és ha normálisan kezdeményezné a beszélgetést, akkor szóba elegyednétek vele (persze ha csak nincs valakitek)?

Figyelt kérdés

Illetve srácok volt már olyan aki a fent említett módszerrel ért el valami pozitívat egy hölgynél?

Igazán hálás lennék ha valaki tudna ehhez valami tanácsot/tapasztalatot mondani.



2016. nov. 1. 01:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Igen. De én ilyen téren eléggé kilógok a nagy átlagból, mert szerintem sokkal nyitottabb vagyok az interneten történő ismerkedésre, mint általában a legtöbb ember.
2016. nov. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Én igen.Egyébként velem még sosem fordult elő :D
2016. nov. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%

a csajozásban ez egy külön fejezet,kifinomult játékszabályokkal és taktikával.

az a neve online game.

és igen simán lehet így csajozni,könnyebb mint élőben.


elől járóban annyi,hogy a normális kezdeményezés nem vezet sehova se.

egy jó csaj napi 15-30 átlagos normális kezdeményezést nyitást kap fészen és 10-15 alpárit.

más kell nekik.

2016. nov. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem szeretek neten ismerkedni. Mar kepem sincs femt, hogy ne irjon ram minden ilyen, fb nem tarskereso.
2016. nov. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Rám írhat, úgysem fogom megkapni, ha nem ismerősöm.

A fb-on is csak azt igazolom vissza, akit valóban ismerek. Igaz, nekem nincs 3000+ "barátom", csak 220, de ebből kb. 50-re akkor is számíthatok, ha gondban vagyok.


Ha neten akarok ismerkedni, akkor felregisztrálok társkeresőre.

2016. nov. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én több pasival ismerkedtem össze így, de jobban szeretem, ha valaki úgy ír rám, hogy előtte találkoztunk. Volt, aki csak buliban bemutatkozott, aztán bejelölt és sokat chateltünk (az még az msn-es korszak volt). Ma már a férjem.
2016. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyan is volt, aki rámírt, valamennyit beszéltem vele, aztán hétvégén a disco-ban meg odajött hozzám egy alak, köszönt, és modnta, hogy tudom, ki őő...és annyira ijesztő volt az egész, hogy ott hagytam inkább...Sokan ilyen dolgokat talán romantikusnak gondolnak valamiért, bele se gondolnak, mit érezhet a másik vagy ők mit éreznének hasonló esetben vagy pasiknak eleve mindegy, ki miért meg yoda hozzájuk
2016. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg normális, nem csak ő hiszi, akkor igen.


Egyébként nem is emlékszem, mikor volt ilyen utoljára, talán még 15-16 éves koromban, amikor még a facebook relatíve új volt, hogy ott írogattak idegen pasik, de azok nem is voltak normális közeledések (ahogy a visszautasítást sem fogadták túl értelmesen). De azóta valahogy megcsappant az érdeklődés irántam. Szóval a második válaszolónak (legalábbis az én esetemben) baromira nincs igaza :D

2016. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor is szóba elegyednék vele ha van valakim, csak elmondom neki hogy van barátom és így tárgytalan, ha kiderül hogy ismerkedni szeretne. De beszélgetni szerintem lehet ellenkező neművel is, az azért nem megcsalás:D
2016. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem.

Ha nm ismerem az illetőt, nagyon ritkán nyitom meg az üzenetet. Kaptam már rendes, kedves üzeneteket, de nem szoktam rájuk válaszolni.

2016. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!