Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudjam, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy a lányok a külsőm vagy pedig a belsőm/ stílusom/személyiségem miatt utasítanak el?

Figyelt kérdés

Sokat próbálkoztam lányoknál az elmúlt években, de kapcsolat sosem lett belőle, sőt, legtöbb esetben még esélyt sem adtak.

Volt, hogy suliban próbálkoztam, esetleg társkeresőn(badoo, tinder), de semmi.


A társkeresőn a ráírogatásos dolog abszolút nem működik, alig 1-2, aki visszaírt, de őt is csak kérdezgettem, aztán hagytam is az egészet. De itt ugye csak külső alapján ítélnek meg, hiszen nem ismernek...


22/F


2016. nov. 2. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Kepet! :)
2016. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha küldesz képet privbe én elmondom a véleményem, hogy a külsővel van-e gond és ha van mi az :)
2016. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bár viszonylag kicsi rá az esély, de félek, hogy felismernek vagy ilyesmi, ezért képet kevésbé szeretnék küldeni. Másik oldalról látatlanba nehéz, tudom... :/
2016. nov. 2. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem külső. Én ugyanígy vagyok. Sokak szerint a belsőmmel minden okés, meg hát most őszintén, az hogy nekem Tinderen havonta van 1 párom, az azért elég komoly jelzés. HAverok felregisztrálnak, húznak 30at jobbra, 10 pár, nekem meg semmi. A másik, hogy beszélgetni se engednek a lányok. Érdekes, hogy itt, privátokban tök jókat elbeszélgettem bárkivel, míg élőben, társkereső, esélyt sem kapok. Nem sírok most itt, csak leírom, hogy valószínű a külsőd miatt nem adnak esélyt, és nem amiatt, emrt hogy, milyen a gondolkodásod, mivel azt nem is tudhatják. 23/F
2016. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 13:35

Nálam is ez van. Anonimként vagy szimplán haverként kijövök a csajokkal. Viszont ha már nem csak barátságot szeretnék, vagy alapból nem is úgy közelítek, akkor már minden teljesen más.

2016. nov. 2. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
A kettő sajnos összefügg és elválaszthatatlanok. A rondákról alapból azt gondolják sokan, hogy "biztos lúzerek" vagy "gonoszak"... És ha el is érnek valamit akkor "csak kompenzál"...
2016. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!