Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem ilyen egyéjszakás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ilyen egyéjszakás vagy kaland miért nem jön össze sosem?

Figyelt kérdés

Van facebookon egy csaj, nem is jó, de kb bárkivel találkozna nagyon keresi a pasikat. Vagy buliban is volt egy ronda dagadt csaj, néhány haverommal kavart az este alatt. Nem mintha én annyira fel akarnék szedni egy ilyen nőt, de nagyon rosszul esik, hogy nem tart jó pasinak.

Csomó ilyen csaj van, hogy kb mindenkivel dugna csak velem nem.

Voltam már nagyon fullos nővel is, ebből gondolom, hogy egy alacsonyabb kategóriás nővel simán összejöhet valami, de mégsem. Így nem tudom most hogy vagy rosszul nézek ki vagy pedig nem?

Mindenesetre én próbálom sokszor feltenni ezt a kérdést volt olyan, hogy buliban nagyon szép csaj azt mondta, hogy helyes vagyok. És olyan is, hogy full csöves csaj azt hogy nem vagyok az. És így most nagyon bizonytalan vagyok.

Van egy lány haverom, azt mondta hogy ne foglalkozzak ezekkel mert jól nézek ki.



2016. nov. 2. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,hogy az mióta TÁRSkeresési probléma,hogy nem tudsz dugni egyéjszakás kalandban mert nem jön össze?! Ez inkább szexuális kategória.
2016. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
szexTÁRSKERESÉS
2016. nov. 2. 15:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Olyan kategória nincs,apukám! Törődj bele!
2016. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Akkor most abba gondolj bele, hogy ha egy általad alsó kategórisásnak titulált csaj sem vesz észre, akkor lehet hogy rondább vagy mint gondolod! ;)
2016. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem hiszem, mert akkor olyan nő aki bárkit megkaphat miért jött velem össze?
2016. nov. 2. 22:31
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magabiztosságodért az tuti.
2016. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
A szepseg/helyesseg relativ. Nekem idaig 4 pasim volt...egyik azt mondta tokeletes igy az alakom, masik azt mondta a szakitasnal hogy amugy ronda vagyok es fogynom kene, a harmadik meg husisabban szeretett volna. a 4. meg "leszarta" hogy 5-10 kilo ide vagy oda. Erre annyit tudok mondani hogy mindenkinek mas az izlese es magadnak tetszel ne masnak akarj megfelelni. Amugy szerintem tok jo az alakom jo lehet kene fogyni par kilot de nem tartom magam "rondanak" megis megkaptam az elso baratomtol akivel eveket egyutt voltunk es kapcsolat alatt is mondogatta hogy fogyjak. Amugy 173cm/70kg/18l es versenyszeruen futok ugyhogy egyaltalan nem hajbol vagyok...szarul esett de tuleltem. Mindenkinek mas tetszik.
2016. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7#

Amikor az exed azt mondta,hogy igazából csúnya vagy és fogynod kellene akkor remélem mondtad neki,hogy neked pedig farkat kellene növesztened. Én lazán felpofoztam volna ráadásul. :)

2016. nov. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az egyéjszakás az, ahol a férfi esetében kizárólag a genetika számít, a nő esetében annyi hogy akarja-e vagy nem.


A fenti megállapítást vesd össze a magadról eddig kialakult képpel, vond le a következtetést, és próbálj meg nem kiugorni az ablakon.

2016. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azóta találkozgatok egy lánnyal aki sokkal jobban néz ki mint azok akik miatt a kérdést kiírtam. Azt mondta, hogy szerinte nagyon helyes vagyok. Úgyhogy ezek a sztorik már nem érdekelnek...
2016. nov. 10. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!