Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő után nem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után nem érdemes reménykedni hogy nem lesz barátnőm? 3 év után elég kicsi az esélyem? Nagyon gáz ha egy férfi ilyen béna a nők területén?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, itt gyakorin csak minden 400. férfinek van "szerencséje" a nőknél.
2016. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Manapság ez teljesen természetes.

A férfiak többsége önhibáján kivül képtelen megfelelni a nők minden a mai valóságot teljesen figyelmen kívül hagyó elvárásainak

Csak elég nálunk komolyabban fejlett országokban milyen helyzet alakult ki,lásd Japán ahol a fiatal férfiak egy részét gyakorlatilag kasztrálták.

2016. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Nekem ilyenkor vámpír Ági szavai csengenek a fülemben, amit Zsolinak mondott:


"Te egy magányos farkas vagy. Nőnek te nem kellec, fok fő!"


Én is így tettem :)

2016. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remény az mindig van, bár igaz hogy nagy szerencse kell hozzá. Igazából az lenne a legjobb, ha függetleníteni tudnád magad a nőktől, vagy én pl. már ott tartok, hogy nincs is kedvem ismerkedni, majd ha kialakul magától valami, akkor lesz ami lesz, de én külön ezért küzdeni nem fogok már.
2016. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%

Tisztázzuk: komoly barátnőt akarsz, vagy dugni?


Mert ha barátnőt, akkor gondold át, hogy biztosan szükséged van-e rá. Én sokáig azt hittem, hogy igen, de már egy jó ideje egyedül vagyok, és rájöttem, hogy sokkal jobban érzem magam így, mint hogy a hülye p*csák irreális elvárásainak akarjak megfelelni csak azért, hogy elmondhassam, hogy kapcsolatban vagyok, ami egyébként szintén nem jobb, mint egyedül lenni, amennyi előnye van, annyi hátránya is.

Persze így a rendszeres szexről le kell mondani, de néha azért összejön.

Cserébe nem kell feszengeni, nem kell stresszelni, nem kell szétb*szódni az idegtől a csajod érthetetlen és logikátlan hisztijei miatt, van időd a hobbijaidra, a barátaidra, és nem szól bele senki, mikor, hol, mit csinálsz.

2016. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!